Działka budowlana 20a, Dom - KROSNO , inwestycyjna -możliwe usługi

Data dodania: 2020-05-26 10:03:58
#ID: 16245

Działka budowlana 20a, Dom - KROSNO , inwestycyjna -możliwe usługi

Oferujemy Państwu działkę budowlano – inwestycyjną o powierzchni 1986 m2 zlokalizowaną w Krośnie przy ul. Popiełuszki.


Na działce znajduje się murowany budynek mieszkalny o powierzchni zabudowy około 52 m2 możliwy do remontu lub rozbudowy.


Budynek parterowy, podpiwniczony, z dachem jednospadowym krytym blachą płaską, pomiędzy stropem a dachem niewielki strych.


W domu wydzielone duży pokój kuchnia i korytarz, możliwe wykonanie łazienki.

W budynku czynne media: energia elektryczna i gaz wraz z licznikami, na działce studnia, wodociąg miejski i kanalizacja.


Nieruchomość jest bardzo dobrze skomunikowana, z jednej strony przylega bezpośrednio do ul. Popiełuszki (odległość do skrzyżowania Popiełuszki – Podkarpacka – około 480m, do centrum Polanki ok. 500m), dłuższym bokiem przylega do miejskiej drogi wewnętrznej biegnącej bezpośrednio do ul. Podkarpackiej (odległość 100m).


Nieruchomość jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego „Polanka III”, znajduję się w terenie 5.MN.5 z podstawowym przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Plan dopuszcza także m.in. lokalizację obiektów garażowo gospodarczych, wolnostojących obiektów usług podstawowych do 100m2 powierzchni zabudowy, lokalizacje obiektów małej architektury (altany, wiaty, zadaszenia), sieci i urządzeń infrastruktury technicznej.


Działka ze względu na lokalizacje jest bardzo atrakcyjna zarówno pod względem budownictwa mieszkaniowego jak i nieuciążliwej działalności usługowej (np. myjnia samochodowa) natomiast jej zabudowa jest częściowo ograniczona przebiegającą napowietrzną linią energetyczną.


W celu uzyskania dodatkowych informacji dotyczących nieruchomości zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem. /Ogłoszenie na wyłączność/.


Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

BIURO NIERUCHOMOŚCI PROGRESS

KROSNO, ul. Tysiąclecia 3

TELEFON: (+48) 575 641 057, (+48) 575 641 041

e-mail: biuro@progressnieruchomosci.pl


Cena: 149000zł

Powołaj się na ogłoszenie z esanok.pl

Wyślij wiadomość:
Zobacz inne ogłoszenia z kategorii:
Działki
DODAJ PODOBNE OGŁOSZENIE
Zobacz inne w kategorii:
Działki


MOTORYZACJANIERUCHOMOŚCIPRACABUDOWNICTWOEKOLOGIAINNEDODAJ OGŁOSZENIE
Dodaj
ogłoszenie