Elektryk, elektronik automatyk przemysłowy

#ID: 16320

Poszukujemy do pracy w STOMET Sp. z o.o. /Dział Utrzymania Ruchu/ osób o kwalifikacjach:  elektryk , elektronik automatyk przemysłowy lub pokrewne.

Zakres obowiązków:

  • Zapewnienie sprawności technicznej infrastruktury produkcyjnej  zakładu  zgodnie z zadaniami otrzymywanymi od przełożonego,
  • Diagnostyka, lokalizowanie uszkodzeń oraz naprawy bieżące maszyn i urządzeń / obrabiarki konwencjonalne, maszyny CNC, urządzenia pomocnicze/,
  • Przeprowadzanie przeglądów technicznych planowych i niewielkich remontów ww. infrastruktury,
  • Współpraca bieżąca z serwisami zewnętrznymi dostawców  maszyn i urządzeń,
  • Raportowanie działań i ewidencjonowani zleconych prac

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne, kierunkowe,
  • Samodzielna obsługa komputera i pakietu MS Office,
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole,
  • Otwartość na zmiany i chęci podejmowania nowych wyzwań,
  • Uprawnienia SEP.  W przypadku braku – możliwość odbycia kursu i nabycia uprawnień w firmie.

Dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • prawo jazdy kat. B,

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony,
  • Pracę w systemie 1- zmianowym na pierwszej zmianie produkcyjnej,
  • Warunki zatrudnienia adekwatne do posiadanych kwalifikacji i osiąganych wyników,
  • Dodatkowe wynagrodzenie prowizyjne,
  • Szkolenia, kursy zawodowe i możliwość rozwoju zawodowego oraz  zdobywania ciekawych  doświadczeń,
  • Możliwość objęcia korzystnym ubezpieczeniem grupowym,
  • Bogate świadczenia w ramach ZFŚS,