działka w Średniej Wsi przy drodze wojewódzkiej

Data dodania: 2020-06-25 11:20:01
#ID: 17369

działka w Średniej Wsi przy drodze wojewódzkiej

Miejscowość Średnia Wieś malowniczo położona nad Sanem na trasie małej pętli bieszczadzkiej prowadzącej drogą wojewódzką relacji Hoczew – Czarna.

Bliska odległość do Soliny (17 km.), Polańczyka  ( 7,5 km.), Leska (10 km.), Cisna (32 km.), Ustrzyki Dolne (34 km.)

Na sprzedaż bardzo ładna działka rolna o pow. 4556 m. kw. w miejscowości Średnia Wieś z możliwością zabudowy. Działka mieści się bezpośrednio przy DW 894 Działka w kształcie nieregularnego prostokąta o wym. ok dł. 180,05 m. x szer. 24,26 m., w środkowej jej części znajduje się wzniesienie. Dwa zjazdy na działkę: bezpośrednie z drogi gminnej asfaltowej. Istnieje możliwość uzyskania decyzji o warunkach zabudowy po złożeniu wniosku w urzędzie gminy. Działka idealne nadaje się pod dom mieszkalny lub dom mieszkalny wraz z domkami rekreacji indywidualnej, lub inną inwestycję.

Media: sieć prądowa oraz gazowa przechodzą przez działki sąsiednie w odległości ok. 20 m. Kanalizacja w projekcie gminnym.

Średnia Wieś to duża wieś rolnicza w Bieszczadach nad Sanem. Największymi  atrakcjami  turystycznymi jest [... linki dostepne wyłącznie dla wpisów w Katalogu Firm ...]w Bieszczadach p.w. Narodzenia Najświętszej Panny Marii z XVII w. Jest tutaj też dzwonnica po cerkwi grekokatolickiej zniszczonej po II wojnie światowej. Na terenie wsi znajduje się leśny rezerwat przyrody Grąd. W najbliższym otoczeniu znajdują się domy jednorodzinne, gospodarstwa agroturystyczne oraz domki letniskowe. Miejscowość stale powiększa swoją liczbę miejsc noclegowych dla turystów.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia nieruchomości w terenie.

ID nieruchomości: 20393
tel.: +48 881 799 704;
+48 13 492 41 61

Cena: 125000zł

Powołaj się na ogłoszenie z esanok.pl

Wyślij wiadomość:
Zobacz inne ogłoszenia z kategorii:
Działki
DODAJ PODOBNE OGŁOSZENIE
Zobacz inne w kategorii:
Działki


MOTORYZACJANIERUCHOMOŚCIPRACABUDOWNICTWOEKOLOGIAINNEDODAJ OGŁOSZENIE
Dodaj
ogłoszenie