Działka z warunkami zabudowy w Załużu 24 ar

Data dodania: 2020-06-29 06:10:50
#ID: 17496

Działka z warunkami zabudowy w Załużu 24 ar

Do sprzedania działka rolno-budowlana o powierzchni 24 ar przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną w Załużu, w gminie Sanok, w powiecie sanockim.  Dla działki została wydana w grudniu 2019 roku decyzja o warunkach zabudowy na budowę 2 wolnostojących budynków mieszkalnych jednorodzinnych z garażem wbudowanym w bryłę budynku oraz towarzyszącą infrastrukturą techniczną.

W ofercie sprzedaży również sąsiednie działki o powierzchni ok. 30 ar, przeznaczone pod zabudowę mieszkaniową. Dojazd z drogi krajowej DK28, na ostatnim odcinku drogą gminną, częściowo utwardzoną. Teren płaski, niezadrzewiony. Dostępne media na sąsiednich działkach: prąd, wodociąg i kanalizacja.

Lokalizacja w samym sercu Parku Krajobrazowego Gór Słonnych. Nieopodal park dworski w Załużu ze stadniną koni, piękne tereny nad rzeką San, ruiny zamku na Górze Sobień, szlak historycznych umocnień z II wojny światowej – Linia Mołotowa. Okolica znana z walorów przyrodniczych i rozwiniętej bazy agroturystycznej. Dostępna infrastruktura wiejska: sklepy spożywcze, dom kultury, plac zabaw, boisko, kościół, komunikacja miejska.  Blisko do miasta: Sanok – 8 km., Lesko – 10 km.

Zapraszam serdecznie do kontaktu i obejrzenia nieruchomości.

Joanna Skrzypińska

Agent ds. nieruchomości

tel. 502 477 701

* UWAGA! Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.

W Naszej agencji:

- Bezpieczeństwo transakcji chronione polisą OC,

- Dodatkowo otrzymają Państwo bezpłatnie ubezpieczenie nieruchomości w PZU na okres 12 miesięcy,

- Oferujemy bezpłatną pomoc przy określeniu możliwości kredytowych, oraz przy uzyskaniu najlepszych warunków kredytowania dostępnych na rynku bankowym,

- Jako biuro nieruchomości pobieramy za usługę pośrednictwa wynagrodzenie w formie prowizji.

 ZAPŁACISZ TYLKO WTEDY, KIEDY OKAŻEMY SIĘ SKUTECZNI!


Cena: 125000zł

Powołaj się na ogłoszenie z esanok.pl

Wyślij wiadomość:
Zobacz inne ogłoszenia z kategorii:
Działki
DODAJ PODOBNE OGŁOSZENIE
Zobacz inne w kategorii:
Działki


MOTORYZACJANIERUCHOMOŚCIPRACABUDOWNICTWOEKOLOGIAINNEDODAJ OGŁOSZENIE
Dodaj
ogłoszenie