Specjalista ds. płac

#ID: 19748

Dla naszego Klienta, Firmy produkcyjnej specjalizującej się w branży automotive, poszukujemy kandydatki/kandydata na stanowisko:

Specjalisty ds. Płac i rozliczeń ZUS

Miejsce pracy: Sanok

Zakres obowiązków:

·         Naliczanie wynagrodzeń

·         Sporządzanie listy płac

·         Sporządzanie deklaracji do ZUS – DRA, RSA, RCA, RZA, IWA

·         Sporządzanie wniosków emerytalnych i rentowych i naliczanie odpraw

·         Sporządzanie i rozliczanie deklaracji pracowniczego programu Emerytalnego

·         Sporządzanie deklaracji podatkowych do Urzędu Skarbowego

·         Ewidencja i rozliczanie delegacji krajowych i zagranicznych

Od kandydatki/kandydata oczekujemy:

·         Min. 2 letniego doświadczenia zawodowego

·         Wiedzy z zakresu płac, podatków i ubezpieczeń społecznych

·         Komunikatywności i otwartości

·         Mile widziana znajomość j. angielskiego

Firma w zamian oferuje:

·         Umowę o pracę na zastępstwo z możliwością stałego zatrudnienia

·         Wynagrodzenie zasadnicze + premia uznaniowa

·         Dodatek stażowy

·         Prace od poniedziałku do piątku

·         Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy 7:00 – 9:00

·         Wszelkie niezbędne narzędzia pracy

·         Prywatną opiekę medyczną

·         Premie świąteczne

·         Dodatkowe świadczenia finansowane z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

·         Nagrody jubileuszowe

Zainteresowanych zapraszam do składania CV

Prosimy o dołączenie w CV Klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).