Stabilna praca w niestabilnym czasie - Pracownik produkcji

#ID: 22801

Zadania:

  • Wykonywanie czynności i zadań na stanowisku pracy w celu realizacji planu produkcyjnego
  • Obsługa maszyn w oparciu o instrukcje stanowiskowe
  • Przestrzeganie obowiązujących regulaminów, procedur jakościowych i przepisów BHP
  • Dbałość o należyty stan techniczny maszyn

Wymagania:

  • Umiejętność organizacji pracy
  • Dokładność i sumienność
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Brak przeciwwskazań do pracy fizycznej
  • Doświadczenie w pracy na wtryskarkach będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie
  • System motywacyjny
  • Premia  za frekwencję - 200 zł miesięcznie
  • Dodatek do każdej godziny nocnej
  • Wolne weekendy

Zainteresowane osoby, prosimy o przesyłanie CV na adres email: magdalena.habza@adecco.com w odpowiedzi na ogłoszenie lub wysłanie smsa o treści ’Sanok i swoje imię’ na nr telefonu: 695066741

Miejsce:Sanok
Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.