Atrakcyjny teren inwestycyjny pod usługi turystyczne w Sanoku 1,0676 ha

Data dodania: 2020-11-30 07:19:43
#ID: 23492

Atrakcyjny teren inwestycyjny pod usługi turystyczne w Sanoku 1,0676 ha

Polańczyk, Solina – 34 km., Baligród – 36 km., Ustrzyki Dolne – 37 km., Komańcza – 37 km., Krosno – 47 km., Cisna – 54 km., Ustrzyki Górne – 79 km.

Do sprzedania inwestycyjna działka budowlana o powierzchni  1,0676 ha w Sanoku, w dzielnicy Olchowce, w powiecie sanockim, województwie podkarpackim. Obszar w całości objęty MPZP oznaczony jako UT i UM, z podstawowym przeznaczeniem terenu pod usługi turystyczne, sportowe, rekreację oraz zieleń, z dopuszczoną zabudową mieszkaniową jako funkcją towarzyszącą.

Jedno z najpiękniejszych miejsc widokowych w Sanoku! Unikalne położenie na wzniesieniu Gór Słonnych, na skaju lasu, z szeroką panoramą na miasto i pobliskie pasma górskie. Działka o kształcie nieregularnym, zbliżonym do trapezu o szerokości ok. 65 m., długości ok. 164 m.  Teren na większej powierzchni niezadrzewiony, suchy, dobrze nasłoneczniony z ekspozycją południowo-zachodnią. Dojazd do nieruchomości ulicą asfaltową, na ostatnim odcinku drogą utwardzoną. Dostępne media: prąd, w fazie projektu gaz, wodociąg, kanalizacja.

Doskonała lokalizacja pod budowę hotelu, pensjonatu, do prowadzenia biznesu agroturystycznego. Miejsce zaciszne i bardzo malownicze, stanowiące punkt wypadowy na szlaki Bieszczadów, Gór Słonnych oraz Beskidu Niskiego, a jednocześnie zapewniające bliskość atrakcji Sanoka i okolic. W pobliżu największy skansen w Polsce, Zamek Królewski z Muzeum Historycznym słynącym z najbogatszej w kraju kolekcji ikon oraz zbioru dzieł Zdzisława Beksińskiego, rynek sanocki z deptakiem, kino, restauracje, obiekty sportowe, m.in. basen, boiska piłkarskie, tor lodowy, hala hokejowa Sanok Arena.  

Zapraszam serdecznie do kontaktu i obejrzenia nieruchomości.

Joanna Skrzypińska

Agent ds. nieruchomości

tel. 502 477 701

* UWAGA! Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.

W Naszej agencji:

- Bezpieczeństwo transakcji chronione polisą OC,

- Dodatkowo otrzymają Państwo bezpłatnie ubezpieczenie nieruchomości w PZU na okres 12 miesięcy,

- Oferujemy bezpłatną pomoc przy określeniu możliwości kredytowych, oraz przy uzyskaniu najlepszych warunków kredytowania dostępnych na rynku bankowym,

- Jako biuro nieruchomości pobieramy za usługę pośrednictwa wynagrodzenie w formie prowizji.

ZAPŁACISZ TYLKO WTEDY, KIEDY OKAŻEMY SIĘ SKUTECZNI!


Cena: 1090000zł

Powołaj się na ogłoszenie z esanok.pl

Wyślij wiadomość:Ogłoszenia użytkownika:


Do wynajęcia mieszkanie 2 pokoje na parterze w centrum SanokaDziałka rolna Karlików, gmina Bukowsko 1,13 haDziałka z warunkami zabudowy w Załużu 30 arKupię małe mieszkanie w Krakowie lub WarszawieDziałki widokowe 30 ar Zahoczewie koło BaligroduPawilon handlowy 21 mkw. w SanokuDziałka budowlana Lesko Wola Postołowa 17,67 arDom drewniany w Sanoku Działka widokowa w Uluczu 56 arLokal usługowo-biurowy 120 mkw. parter centrum ZagórzaPomieszczenie produkcyjno-magazynowe 100 mkw. w SanokuNOWA CENA Mieszkanie na parterze po remoncie 53,31 mkw. Nowy ZagórzDziałka w Międzybrodziu nad rzeką SanDo wynajęcia hala 160 mkw. w BrzozowieDziałka pod zabudowę jednorodzinną Lesko 19 arDziałka pod rekreację w Uluczu 19 arDziałka rolna 34 ar Lipowiec JaśliskaDo wynajęcia lokal 100 mkw. gabinety lekarskie SanokLokal do wykończenia w Sanoku 403 mkw. Działki siedliskowe 6,37 ha Dołżyca gm. KomańczaDziałka nad Sanem w Załużu 27,1 arOkolice Zalewu Solińskiego – działka pod zabudowę 105,9 ar Rybne k/WołkowyiDziałka budowlana Zahutyń 12 arDziałka agroturystyczna 102,18 ar w StrzebowiskachDwie działki w Grabownicy Starzeńskiej 28 arDo wynajęcia hala produkcyjno-magazynowa 310 mkw. z utwardzonym placem w SanokuDziałka budowlana Sanok Posada 10,29 arDziałka pod zabudowę jednorodzinną Zahutyń 14,9 arAtrakcyjny teren inwestycyjny pod usługi turystyczne w Sanoku 1,0676 haDom w Zagórzu pod Klasztorem Karmelitów BosychDom jednorodzinny do wykończenia w Zagórzu


Zobacz inne ogłoszenia z kategorii:
Działki
DODAJ PODOBNE OGŁOSZENIE
Zobacz inne w kategorii:
Działki


MOTORYZACJANIERUCHOMOŚCIPRACABUDOWNICTWOEKOLOGIAINNEDODAJ OGŁOSZENIE
Dodaj
ogłoszenie