MISTRZ ZMIANOWY PRODUKCJI

#ID: 24475

Firma W.P.S. Sp. z o.o. powstała w 2006 roku, jest spółką włoskiej grupy ADR. Specjalizuje się w produkcji szczęk hamulcowych i korpusów do osi.

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Zagórz ul. Bieszczadzka 5

Kluczowe zadania:

- Organizowanie, nadzorowanie i koordynowanie pracy zespołu produkcyjnego w wyznaczonym obszarze produkcyjnym.

- Nadzór nad procesem produkcyjnym (wykonywanie zadań zmianowych zgodnie z planem produkcji).

- Odpowiedzialność za realizację celów ilościowych i jakościowych produkcji na podległym obszarze.

- Rozwiązywanie bieżących problemów produkcyjnych (jakościowe, techniczne, organizacyjne).

- Dbanie o przestrzeganie obowiązujących w zakładzie procedur ze szczególnych uwzględnieniem przepisów BHP.

- Monitorowanie sprawności maszyn i urządzeń produkcyjnych i przestrzeganie standardów produkcyjnych.

Wymagania:

- Wykształcenie średnie (preferowane techniczne).

- Min. 2 letnie doświadczenie jako kierownik zmiany lub brygadzista zarządzający zespołem produkcyjnym.

- Znajomość systemów zarządzania produkcją ERP (znajomość Sage Adonix X3 będzie dodatkowym atutem).

- Umiejętność czytania rysunku technicznego.

- Znajomość MS Office.

- Dobra organizacja pracy i umiejętność pracy pod presją czasu.

- Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub włoskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie.

- Zatrudnienie w oparciu o umowę o prace.

- Pracę w firmie z kapitałem zagranicznym o ugruntowanej pozycji na rynku.

- Premię półroczną.

- Świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (dofinansowanie do wypoczynku pracownika oraz świąt, paczki świąteczne dla dzieci).

- Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie.

Zapewniamy:

- Terminową wypłatę wynagrodzenia;

- Bezpieczne i higieniczne warunki pracy, tj. pomieszczenia socjalne, odzież ochronną, szafki pracownicze.

Osoby zainteresowane prosimy o składanie CV na adres e-mail: rekrutacja@atwsystem.pl lub osobiście w siedzibie firmy w Zagórzu na ul. Bieszczadzkiej 5. Prosimy o wiadomości z dopiskiem nabór na stanowisko mistrz produkcji. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o załączenie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV dla celów prowadzonej przez Spółkę WPS SP. Z O.O. z siedzibą w Zagórzu, ul. Bieszczadzka 5, 38 – 540 Zagórz, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Rzeszowie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000253168, REGON: 180105512, NIP: 6871840315, rekrutacji na stanowisko Mistrz zmianowy ”.