NAFTO SP. Z O.O. - OFERTA PRACY - MONTER

#ID: 25820

W związku z dynamicznym rozwojem firmy na rynku krajowym i zagranicznym poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

MONTER
NR REF.: 1/FIN/2021

Miejsce pracy: Finlandia, Porvoo

Termin realizacji: 12.04 – 20.05.2021 (z możliwością przedłużenia współpracy na innych projektach)

GŁÓWNE OBOWIĄZKI:

  • Montaż rurociągów
  • Montaż konstrukcji stalowych

WYMAGANIA:

  • Minimum 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Podstawowa znajomość rysunku izometrycznego
  • Zdolność do pracy powyżej 3 metrów
  • Szkolenie VCA/SCC i HOTWORK mile widziane
  • Ciągłość składek do ZUS niezbędnych do uzyskania druku A1

OFERUJEMY:

  • 10 godzinny dzień pracy od poniedziałku do soboty
  • Wynagrodzenie miesięczne brutto przy planowanym systemie pracy zakresie 3100-3550 EUR
  • podatek płacony w Polsce
  • Posiłek profilaktyczny na budowie
  • Zakwaterowanie
  • Dojazd i powrót z Finlandii
  • Transport miedzy budową a miejscem zakwaterowania
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Zainteresowanych ofertą pracy prosimy o przesłanie CV na adres:

rekrutacja@nafto.pl

w tytule wpisując numer referencyjny oferty.