gimnastyka dla dorosłych w Art Studio / Sanok

Data dodania: 2021-04-27 08:46:26
#ID: 27631

gimnastyka dla dorosłych w Art Studio / Sanok

Zajęcia BODY ART z Natlią Pastor w Art Studio

CZWARTEK G. 19.15 – 20.15

Na zajęciach Body Art będziemy korzystać z różnych technik ruchowych. Będą to między innymi ćwiczenia z piłkami, rozciąganie, podstawy baletu i innych technik tanecznych, dzięki czemu wzmocnisz, rozciągniesz, wysmuklisz i rozluźnisz ciało. Wspaniałe korzyści dla zdrowia jakie daje ruch przełożą się na świetne samopoczucie - dotlenisz organizm, rozwiniesz świadomość swojego ciała, podarujesz sobie czas tylko dla siebie. Twoje ciało to dzieło sztuki – pomożemy Ci o nie zadbać!

Zajęcia są przeznaczone dla osób dorosłych / również panów / nie jest wymagane doświadczenie w tańcu. BODY ART to zajęcia, które mogą też stanowić doskonałe uzupełnienie innych form treningu.

Zajęcia prowadzi NATALIA PASTOR - absolwentka Szkoły Baletowej w Bytomiu, studiowała w szkole tańca Codarts w Rotterdamie, pracowała w zespole baletu Opery Krakowskiej, oraz przez kilka lat w Gliwickim Teatrze Muzycznym. Brała udział w licznych warsztatach tanecznych w kraju (kilkukrotny udział w konferencjach tanecznych organizowanych w Bytomiu) oraz za granicą (Niemcy, Holandia). Świadoma praca z ciałem to Jej pasja, którą realizuję poprzez zajęcia w różnych technikach ruchowych.

Na zajęcia obowiązują wcześniejsze zapisy – tel. 692 131 496

Opłata za zajęcia w maju 80 zł (4 zajęcia)

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!

Studio Tańca ART STUDIO

ul. Kościuszki 58, Sanok

tel. 692 131 496


Cena: Do negocjacji

Powołaj się na ogłoszenie z esanok.pl

Wyślij wiadomość:Ogłoszenia użytkownika:
Zobacz inne ogłoszenia z kategorii:
Sport i Hobby
DODAJ PODOBNE OGŁOSZENIE
Zobacz inne w kategorii:
Sport i Hobby


MOTORYZACJANIERUCHOMOŚCIPRACABUDOWNICTWOEKOLOGIAINNEDODAJ OGŁOSZENIE
Dodaj
ogłoszenie