Tworzenie sklepów w Poznaniu

Data dodania: 2021-05-12 09:28:25
#ID: 28052

Tworzenie sklepów w Poznaniu


Tworzenie sklepów w PoznaniuTworzenie sklepów internetowych legalnych bez abonamentów i dodatkowych opłat w Poznaniu w przystępnej cenie.

Jeżeli chcą Państwo uruchomić sklep internetowy i prowadzić go spokojnie oferujemy legalny pod GIODO sklep, nasze sklepy są proste w obsłudze zarówno dla osoby zarządzającej sklepem jak i klientów posiadają panel cms, a dodatkowo po uruchomieniu przeprowadzamy darmowe szkolenie z obsługi sklepu !.

Sklepy przygotowujemy pod RODO i ustawę o handlu internetowym ! Jako jedna z nielicznych firm wykonujemy kompleksowo usługę nie tylko wykonania uruchomienia sklepu ale zaprogramowania w nim opcji pod RODO, nasze sklepy działają legalnie i zgodnie z prawem oraz wykonujemy pełną dokumentację sklepu.

Nasza usługa to pełne uruchomienie sklepu klient odbiera gotowy zainstalowany i skonfigurowany sklep internetowy w tym:- pomoc zakup serwera i uruchomienie sklepu dla klientów z Poznania,

- pełna konfiguracja sklepu oraz ustawienia (zakupy, wysyłki, płatności, funkcjonowanie sprzedaży),

- u nas darmowe szkolenie z obsługi sklepu w formie wideo,

- dalsze wsparcie rozbudowa i pomoc przy sklepie (działamy już ponad 17 lat).Zainteresowany ? zapraszamy do kontaktu już teraz zapytanie doradzimy jakie podjąć działania i wybierzemy wspólnie kierunek aby uruchomić sklep internetowy, przedstawiamy portfolio oraz realizacje.Zapraszamy po więcej info:

[... linki dostepne wyłącznie dla wpisów w Katalogu Firm ...]
KONTAKT:

[... linki dostepne wyłącznie dla wpisów w Katalogu Firm ...]

[... linki dostepne wyłącznie dla wpisów w Katalogu Firm ...]

tel. 888 537 633


Cena: Do negocjacji

Powołaj się na ogłoszenie z esanok.pl

Wyślij wiadomość:Ogłoszenia użytkownika:
Zobacz inne ogłoszenia z kategorii:
Usługi i Firmy
DODAJ PODOBNE OGŁOSZENIE
Zobacz inne w kategorii:
Usługi i Firmy


MOTORYZACJANIERUCHOMOŚCIPRACABUDOWNICTWOEKOLOGIAINNEDODAJ OGŁOSZENIE
Dodaj
ogłoszenie