Doradca Kasjer Oddziału Partnerskiego Banku w Sanoku

#ID: 28931

Obecnie do Oddziału Partnerskiego Banku poszukujemy osoby na stanowisko: Doradca Kasjer

Zadania:

·       profesjonalna, zgodna ze standardami jakościowymi Banku obsługa Klienta,

·       aktywna sprzedaż produktów oferowanych przez bank;

·       samodzielna realizacja założonych celów sprzedażowych;

·       budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji biznesowych z Klientami Banku;

·       kształtowanie pozytywnego wizerunku Banku.

Od Kandydatów oczekujemy:

·       wykształcenia co najmniej średniego;

·       wysokiego poziomu kultury osobistej;

·       łatwości nawiązywania kontaktów i umiejętności budowania relacji z Klientami;

·       ponadprzeciętnych zdolności interpersonalnych;

·       zaangażowania oraz nastawienia na sukces i wyniki;

·       dobrej organizacji pracy;

·       dynamizmu w działaniu;

·       umiejętności obsługi komputera;

·       doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

·       zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

·       pracę w dynamicznym i ambitnym zespole;

·       wprowadzające szkolenia produktowe i rozwijające kompetencje;

·       wynagrodzenie stałe i premię adekwatną do uzyskiwanych wyników.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie oferty zawierającej list motywacyjny i CV do dnia 31.07.2021r. wyłącznie na adres mailowy: invest.sylwiapanek@gmail.com

INVEST Sylwia Panek zastrzega sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami. Nadesłanych materiałów nie zwracamy.

INVEST Sylwia Panek z siedzibą w Studzian 281A, 37-200 Przeworsk informuje, że w celu realizacji procesu rekrutacji
z Administratorem Pani/ Pana danych osobowych jest
INVEST Sylwia Panek. Administratorami Pani/ Pana danych mogą być też inne podmioty na podstawie udzielonych przez Panią/ Pana zgód.

Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji, a konsekwencją niepodania niezbędnych danych będzie brak możliwości zawarcia i realizacji umowy z INVEST Sylwia Panek.

 Przysługują Pani/ Panu prawa wynikające z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), w tym prawo dostępu do treści danych, do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia, wniesienia sprzeciwu do ich przetwarzania, do przenoszenia danych oraz wycofania zgody na przetwarzanie danych, a także wniesienie skargi do organu nadzorczego.