


MIESZKANIA Z PANORAMĄ SANOK – OLCHOWCE – NAD STAWAMI
Do sprzedaży komfortowe apartamenty w nowo budowanym budynku wielorodzinnym położonym w Sanoku, rejon ulic Wyspiańskiego i Poetyckiej, dzielnica Olchowce.
Powierzchnia mieszkań od 36 m² do 63 m² plus komórki lokatorskie.
- Budynek wielorodzinny trzykondygnacyjny ( parter i dwa piętra), plus kondygnacja podziemna mieszcząca miejsca parkingowe oraz parking zewnętrzny.
- Mieszkania z rynku pierwotnego, oddawane będą w stanie deweloperskim
- Powierzchnia lokali między 36 m² do 63 m² plus komórki lokatorskie (możliwość połączenia dwu lokali).
- Duże widokowe balkony i tarasy na parterze.
- Winda, trzyszybowe okna, bardzo dobre materiały budowlane, solidne docieplenie zewnętrzne.
- Teren ogrodzony, brama wjazdowa otwierana na pilot.
- Na terenie posesji miejsca rekreacyjne dla mieszkańców.
Malownicze położenie budynku, kameralna zabudowa, spokojne i zaciszne otoczenie lasu i zieleni stanową niewątpliwe atuty tej lokalizacji.
Wykonawcą jest Firma MARK-BUD, sprawdzona i solidna Firma budowlana i deweloperska, a to jest jej trzecia inwestycja w Sanoku.
Poprzednie inwestycje w Sanoku to wielorodzinny budynek mieszkalny przy ulicy Wyspiańskiego (18 mieszkań) i wielorodzinny budynek mieszkalny obok Kauflandu (42 mieszkań)
Inwestycje Firmy MARK-BUD wyróżniają się komfortem i solidnością wykonania.
Cena za m² kształtuje się od 6 150 zł/m² do 7 300 zł/m².
Pytania proszę kierować telefonicznie pod telefony: 501 369 161 lub 501 369 162 lub e-mail na adres: pawel@geo-tom.com
Numer oferty: m-555
Powołaj się na ogłoszenie z esanok.pl
Wyślij wiadomość:
Ogłoszenia użytkownika:





















Zobacz inne ogłoszenia z kategorii:
Mieszkania