Pralka BAUKNECHT-WHIRLPOOL WA Platinum 65 BW, 6kg, 1400obr. z Niemiec

Data dodania: 2021-08-31 17:54:59
#ID: 30821

Pralka BAUKNECHT-WHIRLPOOL WA Platinum 65 BW, 6kg, 1400obr. z Niemiec

Do sprzedania pralka BAUKNECHT-WHIRLPOOL WA Platinum 65 BW, 6kg 1400 obr. Pralka wyprodukowana na rynek niemiecki i przywieziona z Niemiec. Przetestowana, w pełni sprawna. Stan wizualny, jak i techniczny bardzo dobry. Gwarancja rozruchowa. Kontakt: 781 660 610

Programy:

Niektóre elementy odzieży są delikatne lub nie nadają się do prania z innymi tkaninami lub kolorami. Dlatego istnieją osobne programy do prania mieszanej, wełnianej, białej i kolorowej oraz rzeczy łatwych w pielęgnacji. Wrażliwa odzież musi być traktowana z ostrożnością, ponieważ istnieje program delikatny i program prania ręcznego. Warstwa przeciw zagnieceniom ogranicza powstawanie zmarszczek. Jeśli trzeba to zrobić szybko, skorzystasz z szybkiego programu i przycisku krótkiego / oszczędzającego czas. Dzięki programom oszczędzania energii obniżasz koszty dzięki niskiemu zużyciu zasobów. Intensywny program prania jest również opcją dla Bauknecht WA Platinum 65 BW. Dostosuj zaprogramowane programy do wymagań tekstyliów, zwiększając zużycie wody, zmniejszając ustawienie wirowania lub całkowicie wyłączając proces wirowania.

Dodatkowe cechy pralki:

Blokada wody zapewnia bezproblemową pracę. Bauknecht WA Platinum 65 BW jest wyposażony w system korekcji niewyważenia podczas wirowania. Jeśli nie masz piwnicy i nie masz dużo miejsca, urządzenie do zabudowy podblatowej można zintegrować z meblami kuchennymi. Drzwi otwierają się na lewo.

Specyfikacja:

Najważniejsze cechy produktu:
Pojemność 6 kg
Zmienna regulacja 1400 obr./min
Klasa wydajności prania: A++
Zielona Inteligencja
Wyświetlacz 2 w 1
Wstępny wybór czasu rozpoczęcia i wyświetlanie pozostałego czasu
Oddzielny wyświetlacz LED postępu programu
Znak jakości Woolmark
Cichy dzięki dodatkowej izolacji akustycznej
Pełna ochrona wody
Typ: pralka wolnostojąca

Cena: 629zł

Powołaj się na ogłoszenie z esanok.pl

Wyślij wiadomość:Ogłoszenia użytkownika:
Zobacz inne ogłoszenia z kategorii:
Dom, ogród
DODAJ PODOBNE OGŁOSZENIE
Zobacz inne w kategorii:
Dom, ogród


MOTORYZACJANIERUCHOMOŚCIPRACABUDOWNICTWOEKOLOGIAINNEDODAJ OGŁOSZENIE
Dodaj
ogłoszenie