Inne

Data dodania: 2021-10-03 09:01:19
#ID: 31566


Podziękowanie!

Szanowna Pani  dr Małgorzata Trawińska

Ordynator Oddziału Kardiologicznego z Pododdziałem Intensywnego Nadzoru Kardiologicznego Szpitala w Sanoku

 

Na Pani ręce chciałabym złożyć najserdeczniejsze podziękowania dla całego Personelu Oddziału Kardiologicznego z Pododdziałem Intensywnego Nadzoru Kardiologicznego Szpitala w Sanoku, w szczególności: Pani Ordynator oraz Panu Doktorowi Wojciechowi Biernikiewiczowi i Pani Doktor Anecie Dopart, a także wspaniałemu i oddanemu Zespołowi Pielęgniarek.

W sanockim szpitalu przebywałam pod koniec września 2021r. Otoczono mnie ogromną życzliwością, wsparciem i profesjonalną opieką. Świadomość, że jestem w dobrych rękach, miała dla mnie ogromne znaczenie. Wyrażam głęboką wdzięczność za zaangażowanie i troskliwą opiekę w trakcie mojego leczenia. Dziękuję najserdeczniej za wszystko życząc Pani i wszystkim wspaniałym Pracownikom zdrowia i wszelkiej pomyślności.

Wdzięczna pacjentka Urszula Ordon

 

 

Składam również serdeczne podziękowania moim Koleżankom z Uczelni Państwowej im. Jana Grodka w Sanoku, za okazaną mi pomoc, otoczenie mnie wsparciem i opieką, zwłaszcza Pani Rektor dr hab. Elżbiecie Ciporze, Państwu dr Kuzinom oraz Pani dr Katarzynie Serwatko. Dziękuję bardzo serdecznie i życzę dużo zdrowia.

Z wyrazami szacunku Urszula Ordon

 

 

 

 


Cena: Do negocjacji

Powołaj się na ogłoszenie z esanok.pl

Wyślij wiadomość:
Zobacz inne ogłoszenia z kategorii:
Zdrowie i uroda
DODAJ PODOBNE OGŁOSZENIE
Zobacz inne w kategorii:
Zdrowie i uroda


MOTORYZACJANIERUCHOMOŚCIPRACABUDOWNICTWOEKOLOGIAINNEDODAJ OGŁOSZENIE
Dodaj
ogłoszenie