Okolice Zalewu Solińskiego – działka rolna 72 ar Rajskie, gmina Solina

Data dodania: 2021-11-01 19:01:48
#ID: 32184

Okolice Zalewu Solińskiego – działka rolna 72 ar Rajskie, gmina Solina

Chrewt – 9 km., Wołkowyja – 11km., Polańczyk – 17 km., Czarna Górna 23 km., Solina – 29 km., Lutowiska – 31 km. , Lesko – 35 km., Ustrzyki Dolne – 35 km.

Do sprzedania działka rolna z możliwością uzyskania warunków zabudowy, o powierzchni  72 ar, położona w miejscowości Rajskie, w gminie Solina, w powiecie leskim. Zgodnie ze Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Solina jest to obszar zabudowy mieszkaniowej i mieszkaniowo-usługowej.

Piękny teren widokowy położony w dolinie Sanu. Działka płaska, w kształcie prostokąta o wymiarach ok. 54 m. x 133 m, niezadrzewiona, dobrze nasłoneczniona. Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową, na ostatnim odcinku polną. W  bezpośrednim sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna. Prąd dostępny w drodze oraz na działce sąsiedniej.  

Dokoła rozpościerają się piękne widoki na Bieszczady. Okolica sielska i spokojna. Bardzo dobre skomunikowanie z małą pętlą bieszczadzką. Miejsce wypadowe nad Zalew Soliński i na górskie wędrówki. Doskonała lokalizacja do zamieszkania w malowniczej okolicy oraz do rozwoju biznesu agroturystycznego.

Zapraszam serdecznie do kontaktu i obejrzenia nieruchomości.

Joanna Skrzypińska

Agent ds. nieruchomości

tel. 502 477 701

* UWAGA! Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.

W Naszej agencji:

- Bezpieczeństwo transakcji chronione polisą OC,

- Dodatkowo otrzymają Państwo bezpłatnie ubezpieczenie nieruchomości w PZU na okres 12 miesięcy,

- Oferujemy bezpłatną pomoc przy określeniu możliwości kredytowych, oraz przy uzyskaniu najlepszych warunków kredytowania dostępnych na rynku bankowym,

- Jako biuro nieruchomości pobieramy za usługę pośrednictwa wynagrodzenie w formie prowizji.

ZAPŁACISZ TYLKO WTEDY, KIEDY OKAŻEMY SIĘ SKUTECZNI!


Cena: 650000zł

Powołaj się na ogłoszenie z esanok.pl

Wyślij wiadomość:Ogłoszenia użytkownika:
Zobacz inne ogłoszenia z kategorii:
Działki
DODAJ PODOBNE OGŁOSZENIE
Zobacz inne w kategorii:
Działki


MOTORYZACJANIERUCHOMOŚCIPRACABUDOWNICTWOEKOLOGIAINNEDODAJ OGŁOSZENIE
Dodaj
ogłoszenie