Pracownik Działu Zaopatrzenia

#ID: 37631

OPIS

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracownika działu zaopatrzenia

Zakres obowiązków:

·        Realizacja procesu zakupu zgodnie z wewnętrznymi regulacjami firmy;

·        Koordynacja i nadzór terminowości dostaw;

·        Prowadzenie harmonogramu dostaw;

·        Sporządzanie zamówień;

·        Kontrola faktur w zakresie poprawności cen, wyjaśnianie niezgodności.

Wymagania:

·        Umiejętność analitycznego myślenia;

·        Umiejętność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów handlowych;

·        Umiejętność pracy w zespole;

·        Znajomość pakietu MS Office, a w szczególności MS Excel;

·        Komunikatywna znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie mile widziana.

Oferujemy

·        Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowania;

·  Umowa o pracę

·        Pracę w dynamicznym i nastawionym na rozwój zespole.

·     Możliwość rozwoju zawodowego

·     Przyjazną atmosferę pracy

·     Niezbędne narzędzia pracy – samochód, komputer i telefon służbowy

Więcej informacji pod numerem telefonu 883 011 892

Folpolter Sp. z o.o. ul. Niegłowicka 47b, 38-200 Jasło

Cena: 29zł