Dwa domy z dużą działką - Siemuszowa.

Data dodania: 2022-07-28 12:57:19
#ID: 37767

Dwa domy z dużą działką - Siemuszowa.

SIEMUSZOWA to niewielka miejscowość położona po północnej stronie Gór Słonnych w dolinie rzeki Tyrawki. Piękne zielone tereny sprzyjające agroturystyce. W pobliżu znajduje się ośrodek wypoczynkowy Diabla Góra oraz taras widokowy Słonne, liczne szlaki turystyczne.
Nieruchomość gruntowa składająca się z dwóch działek, zabudowana dwoma budynkami:
1.    Budynek mieszkalny murowany, piętrowy, podpiwniczony. Wybudowany w latach 90-tych, o powierzchni zabudowy 145m2. Dach dwuspadowy pokryty blachą, wypuszczony nad wejściem i nad tarasem. Okna PCV. Podłogi na parterze – płytki i parkiet.
PARTER – powierzchni ogólna 140m2 na która składają się: kuchnia, łazienka, 3 pokoje + otwarty pokój z klatką schodową, wiatrołap. Duży zadaszony taras.
PIĘTRO – powierzchnia ogólna 140m2 na która składają się: 4 pokoje, łazienka, klatka schodowa. Dwa duże zadaszone balkony.
PIWNICA – garaż jednostanowiskowy, pomieszczenia gospodarcze.
PODDASZE – do adaptacji.
Z parteru na poddasze prowadzą drewniane schody. Piętro do wykończenia.
Media: prąd, gaz, woda, szambo.
2.    Budynek mieszkalny z częścią gospodarczą – powierzchnia zabudowy części mieszkalnej to 149m2, części gospodarczej to 92m2. Budynek parterowy bez piwnicy, pokryty częściowo blachą a częściowo eternitem. Okna PCV. W części mieszkalnej znajduje się duża otwarta kuchnia, pokój i duża łazienka. Nad częścią mieszkalną znajduje się poddasze z osobnym wejściem przygotowane do adaptacji. Ogrzewanie CO na gaz.. Prąd, woda, szambo.
Pozostała część budynku to murowana stajnia i drewniana stodoła.
Działka o nieregularnym kształcie o średnich wymiarach 100m x 270m o powierzchni 2,7311ha, płaska. Wschodnia granica działki przylega do drogi asfaltowej, w północnej części znajduje się niewielki staw. W okolicy domu rosną piękne lipy.

„Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego”.


Cena: 730000zł

Powołaj się na ogłoszenie z esanok.pl

Wyślij wiadomość:Ogłoszenia użytkownika:
Zobacz inne ogłoszenia z kategorii:
Domy
DODAJ PODOBNE OGŁOSZENIE
Zobacz inne w kategorii:
Domy


MOTORYZACJANIERUCHOMOŚCIPRACABUDOWNICTWOEKOLOGIAINNEDODAJ OGŁOSZENIE
Dodaj
ogłoszenie