Budynek wielorodzinny Bircza.

Data dodania: 2022-09-13 11:06:21
#ID: 38613

Budynek wielorodzinny Bircza.

Do sprzedania budynek mieszkalny, wielorodzinny z końca XIXw. Położony w miejscowości Bircza oddalonej od Przemyśla o 29 km.
Budynek murowany, parterowy z możliwością adaptacji strychu, częściowo podpiwniczony (piwnice dwupoziomowe z łukowym sklepieniem), pokryty blachą.
Powierzchnia użytkowa budynku to 449,10 m2 z piwnicami.
Budynek o funkcji mieszkalnej. Obecnie w budynku znajduje się 7 lokali mieszkalnych, 6 na parterze i 1 na poddaszu – łącznie 13 pomieszczeń w tym 8 pokoi, 5 kuchni i 2 łazienki.
Budynek wykonany jest z cegły, posiada drewnianą więźbę dachową pokryty blachą. Stropy – nad piwnicą sklepienie ceramiczne kolebkowe, nad parterem – drewniane łukowe.
Fundamenty, ściany fundamentowe, nośne i ściany przyziemia całego budynku murowane z cegły pełnej. Ściany działowe z cegły ceramicznej pełnej. Schody do piwnic i na piętro drewniane, tynki wewnętrzne cementowo – wapienne. Okna – drewniane. Do budynku prowadzą 4 niezależne wejścia.
Media: woda ze studni (doprowadzona do dwóch mieszkań), prąd. Istnieje możliwość przyłączenia wodociągu i kanalizacji gminnej.
Budynek posadowiony jest na działce o powierzchni 11 ar dodatkowo w cenę wliczona jest sąsiednia działka niezabudowana o powierzchni 41,14ar, dla której została wydana prawomocna decyzja o warunkach zabudowy na budowę budynku mieszkalnego, parterowego.
Nieruchomość położona jest nad potokiem, otoczona zielenią, z drugiej strony 100m od drogi krajowej nr 28 Przemyśl – Sanok - Wadowice.
Atutem nieruchomości jest jej lokalizacja, położenie w centrum Birczy – 5 minut pieszo do centrum.
 
„Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego”.

Cena: 350000zł

Powołaj się na ogłoszenie z esanok.pl

Wyślij wiadomość:Ogłoszenia użytkownika:
Zobacz inne ogłoszenia z kategorii:
Domy
DODAJ PODOBNE OGŁOSZENIE
Zobacz inne w kategorii:
Domy


MOTORYZACJANIERUCHOMOŚCIPRACABUDOWNICTWOEKOLOGIAINNEDODAJ OGŁOSZENIE
Dodaj
ogłoszenie