Lektor języka angielskiego - praca zdalna dla osoby z orzeczeniem

#ID: 4762

Chcesz być częścią czegoś wyjątkowego? Nasz Klient to polski lider w
branży retail. Potrafi łączyć talent i pasję z ambicją ciągłego rozwoju.
Pracujący dla Niego ludzie są pełni energii i skoncentrowani na
realizacji spektakularnych celów.

Znasz języki obce? Rekrutujemy osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności na stanowisko:

Lektor języka angielskiego - praca zdalna

Podstawowe obowiązki:

• prowadzenie zdalnych lekcji z języka angielskiego dla dorosłych,

• nadzorowanie postępów nauki, opieka metodyczna i językowa nad grupą słuchaczy,

• budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Wymagania:

• bardzo dobrej znajomości języka angielskiego na poziomie co najmniej B2/C1,

• nowatorskie podejście do zajęć w języku obcym,

• doświadczenie w pracy w roli lektora,

• kreatywność, terminowość i zaangażowanie,

Oferujemy:

• umowę o pracę w stabilnej firmie,

• pracę w zmotywowanym, pełnym pasji zespole,

• udział w realizacji projektów realizowanych nie tylko w Polsce, ale i za granicą.

Aplikacje kandydatów prosimy przesyłać na adres mailowy:

praca@obpon.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

W aplikacji prosimy o umieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na
przetwarzanie moich danych osobowych przez Ogólnopolską Bazę Pracodawców
Osób Niepełnosprawnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu
rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych
osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem
Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.
w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych
osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia
dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Przesłanie danych osobowych w szerszym zakresie, niż określonym w art.
221 Kodeksu pracy stanowi zgodę na przetwarzanie tych danych przez
Ogólnopolską Bazę Pracodawców Osób Niepełnosprawnych sp. z o.o. sp. k. w
celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Zgodę można wycofać w każdym
czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania
dokonanego przed jej wycofaniem.

Informację o rezygnacji z udziału w procesie rekrutacji prosimy przesłać na adres: praca@obpon.pl

Jesteśmy firmą z 20 – letnim doświadczeniem w zakresie profesjonalnej
obsługi pracodawców osób niepełnosprawnych. Współpracujemy z najlepszymi
i największymi w Polsce, którzy poszukują pracowników o określonych
kwalifikacjach i kompetencjach, a jednocześnie pragną dopasować profil
kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy. Dbamy o promowanie
takich ofert pracy, które umożliwiają przyszłym pracownikom zdobywanie
doświadczenia zawodowego, stałe podnoszenie kwalifikacji i pracę w
zespole, w którym osoby z niepełnosprawnością traktowane są na równi z
pozostałymi pracownikami, a ich uczestnictwo w rozwoju firmy jest
doceniane. Zaufali nam najbardziej znani i najwięksi pracodawcy w
Polsce, przede wszystkim Ci, którzy rozumieją potrzebę dania szansy
każdej osobie z niepełnosprawnością, która wyraża chęć i gotowość
podjęcia pracy. Obsługujemy ponad 1500 pracodawców w całym kraju, nie
boimy się dużych i nowych wyzwań. Specjalizujemy się w zatrudnianiu osób
z niepełnosprawnością posiadających określone kwalifikacje oraz
chętnych wspólnie z nami zdobywać nowe umiejętności i doświadczenia.
Oferujemy stabilne zatrudnienie i rozwój zawodowy. Aplikując na
stanowisko z naszego ogłoszenia zawsze masz szansę na zatrudnienie.
Nawet jeśli nie znajdziesz pracy teraz, Twoje zgłoszenie ewidencjonowane
jest w naszym systemie i jeśli tylko pojawi się u nas oferta
odpowiadająca Twoim kwalifikacjom, skontaktujemy się z Tobą i polecimy
nowemu pracodawcy. Wielu z wprowadzonych na rynek pracy kandydatów wie,
że tym, co odróżnia nas od konkurencyjnych agencji pracy jest pełne
zrozumienie Waszych potrzeb w zakresie aktywizacji zawodowej i jej
ogromnej roli w egzystencji osoby z niepełnosprawnością. Dołącz do nas –
wyślij swoje CV. Zapraszamy do aplikowania na inne nasze ogłoszenia lub
do zarejestrowania się na naszym portalu rekrutacyjnym
[... link - niedostępny w ogłoszeniach bezpłatnych ...] - nawet jeśli nie znajdziesz pracy teraz, Twoje
zgłoszenie zostanie zarejestrowane w naszym systemie i jeśli tylko
pojawi się u nas oferta odpowiadająca Twoim kwalifikacjom, skontaktujemy
się z Tobą i polecimy nowemu pracodawcy