Konstruktor stolarki PCV

#ID: 7285

Dla naszego klienta, producenta okien i drzwi, poszukujemy:

Konstruktora stolarki PCV

Miejsce pracy: okolice Rzeszowa (Rudna Mała)

Opis stanowiska:

·         Projektowanie i opracowywanie dokumentacji technicznej i rysunkowej

·         Przygotowywanie zleceń produkcyjnych

Warunki pracy:

·         Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

·         Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia: Podstawa + Premia

·         Pracę od poniedziałku do piątku – 7:00 -15:00

·         Ubezpieczenie grupowe, z możliwością ubezpieczenia członków rodziny

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Niezbędne umiejętności i kwalifikacje:

·         Doświadczenie na podobnym stanowisku

·         Znajomość programów: STOLCAD, AUTOCAD