Kierownik robót montażowych

#ID: 7288

Nasz klient to firma specjalizująca się w produkcji okien i drzwi. Obecnie poszukuje kandydata na stanowisko:

Kierownika robót montażowych

Miejsce pracy: Rzeszów - Praca stacjonarna + Delegacje związane ze sprawdzaniem obiektów

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie i nadzór nad realizacją prac montażowych stolarki okiennej prowadzonych na projektach firmy
  • Koordynowanie ekip monterskich zarówno własnych jak i zakontraktowanych podwykonawców
  • Sporządzanie harmonogramów realizacji i kontrola terminowości ich wykonania
  • Przygotowywanie dokumentów (umowy, przedmiary, obmiary, protokoły), dokumentacji powykonawczej
  • Pozyskiwanie oraz negocjacja warunków z podwykonawcami

Niezbędne umiejętności i kwalifikacje:

·         Uprawnienia budowlane bez ograniczeń - warunek konieczny

·         Doświadczenie w pracy na stanowisku Kierownika robót / Kierownika budowy

·         Dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych

Dodatkowy atut:

·         Doświadczenie w realizacji projektów montażowych z branży stolarki okiennej

Warunki pracy:

  •  Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  •  Dwuczynnikowe wynagrodzenie: Podstawa: min. 6000 zł netto + Premia
  • Pracę od poniedziałku do piątku – 7:00 – 15:00 lub 8:00 – 16:00
  • Ubezpieczenie grupowe, z możliwością ubezpieczenia członków rodziny
Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku