Kierownik Magazynu

#ID: 7635

Producent mebli dziecięcych Bellamy zatrudni kierownika magazynu

Zakres obowiązków
• Organizacja pracy i nadzór nad 4 pracownikami magazynu
• Praca w systemie IT polegająca na przyjmowaniu i wydawaniu towarów
• Zastępowanie pracowników w ich pracy fizycznej – kompletowanie paczek, praca wózkiem widłowym (zapewniamy szkolenia)

Wymagania konieczne
• Chęć podjęcia pracy w długim okresie (preferujemy osoby nie korzystające z urlopów bezpłatnych)
• Osoba będąca w stanie przenosić ciężary dozwolone przez kodeks pracy – np. Paczki meblowe ok 30 kg.
• Praca w nieogrzewanym magazynie – dodatek pieniężny za prace w zimę.
• Umiejętność pracy pod presją czasu
• Samodzielność, skrupulatność, dbałość o porządek

Wymagania mile widziane (nie konieczne)
• Osoba niepaląca
• Historia stabilnego zatrudnienia u innych pracodawców z możliwością zapytania o referencje
• Doświadczenie w zarządzaniu ludźmi

Oferujemy
• Stabilne długookresowe zatrudnienie w szybko rozwijającym się przedsiębiorstwie
• Dość atrakcyjne wynagrodzenie
• Godziny pracy od 7.30 – 15.30

Miejsce pracy: Zagórz

Proszę wysyłać CV i listy motywacyjne na adres rekrutacja@bellamy.pl