Działka rolna w Czarnej Górnej, gm. Ustrzyki

Data dodania: 2019-10-15 14:43:13
#ID: 9090

Działka rolna w Czarnej Górnej, gm. Ustrzyki

Hektarowa działka w sercu Czarnej Górnej w Bieszczadach!
Solina 30 km. – Wetlina 38 km. - Ustrzyki Dolne 15 km. – Cisna 50 km.

Działka o wielkości 11 200 mkw, (1,12 ha) położona na terenie zróżnicowanym, w większości zalesiona. Posadowiona jest w odległości ok. 170 metrów od drogi wewnętrznej, lokalnej. Wymiary działki: dł. ok.210 x szer. ok.50 x ok. 147 x ok.75,94 x ok.66. Działka oznaczona w rejestrze głównie jako grunty zadrzewione i zakrzewione, lasy i użytki rolne zabudowane. Na działce stoi niewielki budynek wolnostojący, za który można uzyskiwać przyszłościowo dodatkowy przychód.
Działka sąsiaduje z terenami kopalni ropy naftowej w Czarnej Górnej. W sąsiedztwie działki mieści się również niewielkie muzeum, a także domki agroturystyczne i wolnostojące. Przez działkę prowadzi również ścieżka do źródełka św. Michała, w tej chwili dzierżawiona gminie. Woda wypływająca z tego źródła to woda mineralna o właściwościach leczniczych 0,15% wodorowęglanowo – sodowa, fluorkowa, siarczkowa. Do zatwierdzenia zasobów eksploatacyjnych ustalona została wartość wypływu wynosząca 0,125 m3 / h. Na terenach działki, można więc pokusić się o prace wydobywcze.

Czarna to magiczne miejsce wśród lasów i gór, które oferuje bogactwo wód mineralnych, czyste powietrze i niesamowity klimat. Przedmiotowa działka już w tej chwili wykazuje wartość dla turystów, którzy licznie odwiedzają źródełko św. Michała. Można starać się o dotacje z Unii Europejskiej opierając się tylko na samej wielkości działki. Działka idealna dla zbieraczy tego rodzaju nieruchomości. 


Cena: 180000zł

Powołaj się na ogłoszenie z esanok.pl

Wyślij wiadomość:
Zobacz inne ogłoszenia z kategorii:
Działki
DODAJ PODOBNE OGŁOSZENIE
Zobacz inne w kategorii:
Działki


MOTORYZACJANIERUCHOMOŚCIPRACAEKOLOGIAINNEDODAJ OGŁOSZENIE
Dodaj
ogłoszenie