REKLAMA
REKLAMA

GKS Tychy na drodze mistrzów Polski

HOKEJ. Po niespodziance, jaka miała miejsce w Arenie przed dwoma dniami, kiedy hokeiści KH Sanok przegrali z GKS-em Jastrzębie 5:6, podopiecznym Milana Stasza przyjdzie zmierzyć się z GKS-em Tychy.

Zdaniem ekspertów, na mistrzów Polski czeka jeszcze trudniejsze zadanie.

Tyszanie to jedyny zespół w stawce drużyn występujących w Polskiej Lidze Hokejowej, który nie zaznał jeszcze goryczy porażki. GKS poradził sobie z: Jastrzębiem (wyjazd 5:1), Katowicami (dom 5:4), Sosnowcem (dom 4:3 po karnych) i Toruniem (wyjazd 5:0). Tychy to obecnie lider tabeli.

Obrońcy tytułu dwa razy zjeżdżali z lodu jako pokonani. Na inaugurację sezonu, sanoczanie przegrali po karnych z HC GKS-em Katowice, a w niedzielę w Arenie, musieli uznać wyższość jastrzębian. Wygrane z: Krakowem (dom 4:3), Sosnowcem (dom 3:1) i Oświęcimiem (wyjazd 8:2) pozwalają drużynie Ciarko PBS Bank KH na zajmowanie 2. miejsca w tabeli. Trzeba jednak zaznaczyć, że zespół z Sanoka ma jeden mecz rozegrany więcej niż sąsiadujące zespoły.

Jak będzie dzisiaj? Początek spotkania w Tychach o godzinie 18:00.

GKS Tychy – Ciarko PBS Bank KH Sanok, wtorek (18.09) godzina 18:00

Foto: Tomasz Sowa

18-09-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)