REKLAMA
REKLAMA

Nowy stary prezes Stali Sanok. Burzliwa debata na walnym w Stali Sanok. Karlików zostanie sprzedany za 2,5 mln złotych ?(VIDEO HD)

Nowy stary prezes Stali Sanok. Burzliwa debata na walnym w Stali Sanok. Karlików zostanie sprzedany za 2,5 mln złotych ?(VIDEO HD)

SANOK. Wiele emocji przyniosło Nadzwyczajne Walne Zebranie Członków klubu MKS Stal Sanok. W dyskusji uczestniczył burmistrz Wojciech Blecharczyk i z-ca burmistrza Marian Kurasz, a także działacze, kibice oraz czynni i byli zawodnicy. Nowym starym prezesem został Józef Konieczny.

W świetlicy klubu MKS Stal Sanok odbyło się Nadzwyczajne Walne Zebranie Członków, którego tematem było przyjęcie rezygnacji z pełnionych funkcji obecnego Zarządu, Komisji Rewizyjnej i wybór nowych władz zgodnie ze statutem.

Ostatecznie Józef Konieczny zdecydował się na kandydowanie. Kibice wybrali spośród siebie Mateusza Terebeckiego, który był kontrakandydatem. Po krókich wystąpieniach, nastąpiło głosowanie. Konieczny uzyskał 28 głósów, Terebecki 6.

W zarządzie, obok nowowybranego prezesa znaleźli się: Marek Biega, Mateusz Terebecki, Andrzej Kokoć, Jerzy Pietrzkiewicz, Maciej Hrywniak i Jakub Anklewicz.

Komisję rewizyjną stanowić będą: Janusz Sieradzki, Stanisław Michalik i Adam Kuzicki.

Obok rezygnacji starego zarządu i powołania nowego, poruszono wiele istotnych i ciekawych kwestii, takich jak: wsparcie sanockiego sportu, jakie udziela Urząd Miasta, relacje pomiędzy piłką nożną i hokejem, budowa nowego stadionu, ośrodek w Karlikowie, raport komisji rewizyjnej, nagroda dla prezesa Józefa Koniecznego.

Zapraszamy do obejrzenia obszernej relacji VIDEO HD, w której główni zainteresowani mówią o wyżej wymienionych zagadnieniach.

Warto dodać, że członkowie przegłosowali sprzedaż przez nowy zarząd ośrodka w Karlikowie za minimum 2,5 mln złotych.

Z nowym starym prezesem oraz z członkami nowego zarządu przeprowadzimy rozmowy na temat obecnej sytuacji klubu i o planach na przyszłość. Wywiady ukażą się już wkrótce.

Dzisiaj wieczorem ma się okazać kto zostanie nowym trenerem zespołu seniorów. Informacje przekażemy zaraz po zakończeniu obrad.

11-07-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)