REKLAMA
REKLAMA

Uczniowie „Budowlanki” wykonują boksy dla zwierząt (VIDEO HD)

Uczniowie „Budowlanki” wykonują boksy dla zwierząt (VIDEO HD)

SANOK / PODKARPACIE. W drugiej połowie października w Ośrodku Adopcyjnym dla Zwierząt w Sanoku rozpoczął się remont boksów dla psów, który wykonują uczniowie Zespołu Szkół nr 4 w Sanoku.

Ośrodek Adopcyjny dla Zwierząt powstał niespełna rok temu. Jego budowę poprzedziła kwesta i happening, którego organizatorem było Społeczno Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami. Ośrodek składa się z sześciu nowych boksów, oraz 4 obecnie przebudowywanych.

– Cieszymy się, że dzięki życzliwości dyrekcji, instruktorów a przede wszystkim uczniów sanockiej „Budowlanki”, możliwa jest przebudowa starszej części ośrodka. Zwłaszcza, że jako towarzystwo utrzymujemy się tylko z datków – mówi Jolanta Tomasik, prezes STOnZ w Sanoku.

Przebudowa boksów prowadzona jest przez uczniów szkoły zawodowej funkcjonującej w ramach Zespołu Szkół nr 4 w Sanoku.

– Warto pomagać, a tym bardziej jeżeli przy tym pomagamy zwierzętom – podkreśla Patryk Mitek, uczeń Zespołu Szkoły nr  4 w Sanoku.

W ramach przebudowy dwa boksy zostały już wykonane i trwają w nich prace wykończeniowe. Kolejne dwa zostaną zakończone najprawdopodobniej w ciągu najbliższych tygodniu, ale to w dużej mierze zależy od warunków atmosferycznych.

 

14-11-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)