REKLAMA
REKLAMA

Uczniowie „Budowlanki” wykonują boksy dla zwierząt (VIDEO HD)

Uczniowie „Budowlanki” wykonują boksy dla zwierząt (VIDEO HD)

SANOK / PODKARPACIE. W drugiej połowie października w Ośrodku Adopcyjnym dla Zwierząt w Sanoku rozpoczął się remont boksów dla psów, który wykonują uczniowie Zespołu Szkół nr 4 w Sanoku.

Ośrodek Adopcyjny dla Zwierząt powstał niespełna rok temu. Jego budowę poprzedziła kwesta i happening, którego organizatorem było Społeczno Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami. Ośrodek składa się z sześciu nowych boksów, oraz 4 obecnie przebudowywanych.

– Cieszymy się, że dzięki życzliwości dyrekcji, instruktorów a przede wszystkim uczniów sanockiej „Budowlanki”, możliwa jest przebudowa starszej części ośrodka. Zwłaszcza, że jako towarzystwo utrzymujemy się tylko z datków – mówi Jolanta Tomasik, prezes STOnZ w Sanoku.

Przebudowa boksów prowadzona jest przez uczniów szkoły zawodowej funkcjonującej w ramach Zespołu Szkół nr 4 w Sanoku.

– Warto pomagać, a tym bardziej jeżeli przy tym pomagamy zwierzętom – podkreśla Patryk Mitek, uczeń Zespołu Szkoły nr  4 w Sanoku.

W ramach przebudowy dwa boksy zostały już wykonane i trwają w nich prace wykończeniowe. Kolejne dwa zostaną zakończone najprawdopodobniej w ciągu najbliższych tygodniu, ale to w dużej mierze zależy od warunków atmosferycznych.

 

14-11-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)