REKLAMA
REKLAMA

Usługa biometrii najciekawszą innowacją bankową

Nagroda w konkursie „Liderzy Świata Bankowości” dla Podkarpackiego Banku Spółdzielczego. W dniach 6-8 marca 2012 r. w Warszawie odbyła się pierwsza edycja Polskiego Kongresu Gospodarczego, będąca kluczowym spotkaniem przedstawicieli rządu,

administracji publicznej, polityków, przedstawicieli świata nauki oraz najważniejszych reprezentantów świata biznesu.

Polski Kongres Gospodarczy, wsparty przez konferencje towarzyszące, które przez ostatnie lata wpisały się w kalendarz najważniejszych wydarzeń rynku telekomunikacyjnego, mediów, finansowego, energetycznego, to także debata na temat aktualnej sytuacji gospodarczej kraju o szczegółowe zagadnienia z poszczególnych sektorów.

Podczas Polskiego Kongresu Gospodarczego odbyła się również Wielka Gala w trakcie, której nagrodzono najważniejsze postaci i firmy, przyczyniające się do rozwoju polskiej branży telekomunikacyjnej, mediów oraz finansowej. Ponadto doceniono najlepsze praktyki biznesowe, rozwiązania, produkty i usługi przyczyniające się do wzrostu konkurencyjności biznesu i gospodarki.

Uhonorowano m.in. Liderów Świata Bankowości, którzy w znaczący sposób przyczynili się do rozwoju sektora bankowego w Polsce, jak również wyróżniono najefektywniejsze banki i najciekawsze rozwiązania.

Kapituła Konkursu w kategorii „najciekawsza innowacja bankowa” przyznała pierwszą nagrodę i tytuł Lidera dla Podkarpackiego Banku Spółdzielczego za usługę biometrii. Nagrodę z rąk posła Adama Szejnfelda odebrał Artur Mielcarz, Dyrektor Oddziału PBS Finanse w Warszawie.

14-03-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)