REKLAMA
REKLAMA

„Andrus wraca do szkoły” akcja charytatywna Podkarpackiej Strefy Wrażeń i fundacji PBS pomagam

„Andrus wraca do szkoły”, to kolejna akcja Podkarpackiej Strefy Wrażeń, która od ponad roku wspiera region Podkarpacia i fundacji Podkarpackiego Banku Spółdzielczego pbs pomagam. Akcja inauguruje działalność fundacji pbs pomagam powołanej do życia przez PBSbank, której misją jest m.in. wszechstronne wsparcie rozwoju dzieci.

Swoimi działaniami pragniemy stwarzać optymalne warunki rozwoju społecznego i osobistego dzieci, wspierać proces odkrywania talentów oraz dawać szansę na pomoc tym, którzy tego potrzebują. – mówi Lesław Wojtas, Prezes Zarządu PBSbanku.

Do akcji zaprasza sam Artur Andrus, dla którego Podkarpacka Strefa Wrażeń to „nie tylko wirtualne miejsce informacji, promocji i dobrej zabawy. Podkarpacka Strefa Wrażeń pomaga również realnie ludziom i instytucjom z Podkarpacia.” Co należy zrobić, aby dołączyć do akcji „Andrus wraca do szkoły” i wesprzeć fundację Podkarpackiego Banku Spółdzielczego pbs pomagam?

1. Dokonać przelewu na konto akcji:
03 8642 1184 2018 0038 8166 0002, Swift: POLUPLPR
2. Jesteś klientem PBSbanku? Korzystając z produktów PBSbank Ty również wspierasz działania fundacji pbs pomagam. PBSbank przekaże część swoich przychodów z tytułu:
prowadzenia rachunków bieżących
udzielania kredytów gotówkowych
obsługi kart kredytowych
3. PBSbank też pomaga!
PBSbank przekaże kwotę 50 000,00 zł jako darowiznę na cele pierwszego projektu fundacji pbs pomagam.

Środki zebrane na koncie Fundacji w okresie od 23 września 2013 r. do 30 czerwca 2014 r. w ramach akcji „Andrus wraca do szkoły” zostaną przeznaczone między innymi na dostosowanie integracyjnych szkolnych obiektów do potrzeb dzieci i młodzieży, w tym między innymi na zakup dedykowanego wyposażenia klas.

Liczymy, że akcja „Andrus wraca do szkoły”, podobnie jak organizowana w ubiegłym roku „Gwiazdy świecą na Podkarpaciu”, spotka się z równie dużym zainteresowaniem mieszkańców – mówi Prezes Lesław Wojtas. – Zaangażowanie społeczne naszego Banku odbywa się wielotorowo. Od wielu lat Podkarpacki Bank Spółdzielczy wspiera inicjatywy społeczne, placówki oświatowe, kulturalne, a także domy dziecka. Mamy nadzieję, że
i Państwo dołożą swoją cegiełkę, dzięki której nasze dzieci będą miały więcej powodów do radości – dodaje Prezes.

Wspieraj działania fundacji Podkarpackiego Banku Spółdzielczego pbs pomagam i dołącz do akcji charytatywnej „Andrus wraca do szkoły”

Dodatkowe informacje:
www.pbspomagam.pl
www.facebook.com/podkarpackastrefawrazen

Karol Mikosz
Prezes fundacji pbs pomagam:
karol.mikosz@pbspomagam.pl

 

 

 

 

 

 

Tekst sponsorowany

25-11-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook