REKLAMA
REKLAMA

BIESZCZADY24.PL: Imprezowa jesień w Bieszczadach i w Sanoku!

Bieszczady24.pl. W ten weekend każdy znajdzie coś dla siebie! Występy teatralne, wystawy artystyczne oraz koncerty, to nie jedyne atrakcje, jakie czekają na wszystkich podczas najbliższego weekendu. Zobacz co, gdzie i kiedy!Publikujemy imprezowy rozkład jazdy!

UWAGA: Wszystkich organizatorów wydarzeń zapraszamy do nadsyłania programów na adres imprezy@bieszczady24.pl. Program zostanie opublikowany w serwisach www.esanok.pl, www.Bieszczady24.pl, www.Podkarpacie24.pl w celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt z redakcją.

Źródło: imprezy.bieszczady24.pl


25 października 2013 (piątek)

Pokazy ratownicze w Sieniawie

SIENIAWA / PODKARPACIE. W ramach konferencji naukowo-szkoleniowej odbywać się będą pokazy działań służb i podmiotów ratowniczych podczas wypadków masowych i klęsk żywiołowych.

Zobacz więcej: imprezy.bieszczady24.pl

,,Portret w szarościach” w UDK

USTRZYKI DOLNE / PODKARPACIE. Ustrzycki Dom Kultury zaprasza na otwarcie wystawy fotografii Jacka Piecucha „Portret w Szarościach”.

Zobacz więcej: imprezy.bieszczady24.pl

,,Wymiana monet” w Lutowiskach

BIESZCZADY / PODKARPACIE. Rok 2013 jest m.in. Karpackim Rokiem Żubra. Poświęcony tej tematyce cykl imprez ma za zadanie upamiętnić półwiecze powrotu żubrów w Bieszczady.

Zobacz więcej: imprezy.bieszczady24.pl

Ballada o Wołyniu w Klubie Górnika

SANOK / PODKARPACIE. Przedstawienie w reżyserii Tomasza A. Żaka „Ballada o Wołyniu” w wykonaniu tarnowskiego Teatru „Nie Teraz”.

Zobacz więcej: imprezy.bieszczady24.pl

Kino dla znajomych

CISNA / PODKARPACIE. Gminne Centrum Kultury i Ekologii w Cisnej zaprasza na projekcję kultowego filmu „Miś” na godz.20.00

Zobacz więcej: imprezy.bieszczady24.pl

Warsztaty Art Graffiti w MDK

SANOK / PODKARPACIE. W ramach dwudniowej imprezy Art Graffiti w piątek Młodzieżowy Dom Kultury gościł będzie chętnych, którzy chcą przygotować się do wykonania muralu Dywizjon 303.

Zobacz więcej: imprezy.bieszczady24.pl

Sesja o duchowości i działalności charytatywnej św. ks. Zygmunta Gorazdowskiego

SANOK / PODKARPACIE. W 2013 roku mija piąty rok działalności Stowarzyszenia Pomocy Rodzinie oraz piąta rocznica ustanowienia św. ks. Zygmunta Gorazdowskiego patronem Sanoka.

Zobacz więcej: imprezy.bieszczady24.pl

Single i remiksy w Sanockim Domu Kultury

SANOK / PODKARPACIE. Teatralny hit na najwyższym poziomie! Do sanockiego Domu Kultury zapraszają gwiazdy, które na co dzień goszczą na ekranach telewizorów.

Zobacz więcej: imprezy.bieszczady24.pl

Wystawa 3×3 w BWA Galerii Sanockiej

SANOK / PODKARPACIE. Trzy artystki. Młode. Świetnie wykształcone. Z pasją. Pracowite. I skupione. I bardzo dobra BWA Galeria Sanocka w Sanoku.

Zobacz więcej: imprezy.bieszczady24.pl


26 października 2013 (sobota)

Warsztaty plenerowe Art Graffiti. Projekt Dywizjon 303

SANOK / PODKARPACIE. Drugi dzień warsztatów Art Graffiti, to punkt kulminacyjny imprezy, podczas którego wykonany zostanie mural Dywizjon 303.

Zobacz więcej: imprezy.bieszczady24.pl

Ballada o Wołyniu w Ustrzyckim Domu Kultury

USTRZYKI DOLNE / PODKARPACIE. Przedstawienie w reżyserii Tomasza A. Żaka „Ballada o Wołyniu” w wykonaniu tarnowskiego Teatru „Nie Teraz”.

Zobacz więcej: imprezy.bieszczady24.pl

Bieg Hubertusa

PRZYSŁUP / PODKARPACIE. Zbliża się wielkimi krokami czas, kiedy w stadninach, ośrodkach jeździeckich, kołach łowieckich trwają przygotowania do Biegu myśliwskiego św. Huberta, zwanego dziś potocznie Hubertusem.

Zobacz więcej: imprezy.bieszczady24.pl

Gminny Dzień Seniora

CZARNA / PODKARPACIE. Gminny Ośrodek Kultury w Czarnej zaprasza do wzięcia udziału w Gminnym Dniu Seniora.

Zobacz więcej: imprezy.bieszczady24.pl

Otwarcie remizy strażackiej OSP w Szczawnem

GMINA KOMAŃCZA / PODKARPACIE. Wójt Gminy Komańcza oraz Przewodniczący Rady Gminy zapraszają na uroczyste otwarcie Ośrodka Kultury i Remizy OSP w Szczawnem.

Zobacz więcej: imprezy.bieszczady24.pl

Wieczór z zespołem Creative Quintet

SANOK / PODKARPACIE. Duszpasterstwo Dzieci i Młodzieży „Betania” zaprasza na koncert „Creative Quintet”, który odbędzie się 26.10.13 o godz. 19.00 w Kościele Chrystusa Króla w Sanoku.

Zobacz więcej: imprezy.bieszczady24.pl


27 października 2013 (niedziela)

Kino SDK: Ambassada

SANOK / PODKARPACIE. Najbardziej kontrowersyjny film ostatnich miesięcy w reżyserii Juliusza Machulskiego, będzie można zobaczyć w Sanockim Domu Kultury.

Zobacz więcej: imprezy.bieszczady24.pl

Kino SDK: Kuba w 3D

SANOK / PODKARPACIE. Sanocki Dom Kultury zaprasza na przygody nie do końca pasiastej zebry, który wyruszyła na poszukiwania magicznego źródełka.

Zobacz więcej: imprezy.bieszczady24.pl

Sanockie rozgrywki IV Ligi Szachowej

SANOK / PODKARPACIE. W najbliższą niedzielę w sanockim Klubie Górnika zagości IV Liga Szachowa, podczas które zmierzą się kluby szachowe z Podkarpacia. Nasze miasto reprezentować będzie Klub Sportowy Komunalni.

Zobacz więcej: imprezy.bieszczady24.pl


NOWOŚĆ ! Skoki spadochronowe DLA KAŻDEGO na lotnisku w Rzeszowie-Jasionce ! (KLIKNIJ PO SZCZEGÓŁY)

RZESZÓW. Słoneczna aura sprzyja miłośnikom skoków. Nasze samoloty wylatują coraz częściej, jest więc okazja do wskoczenia na podkład jednego z nich. Zobacz gdzie i kiedy będzie można przeżyć niepowtarzalne emocje towarzyszące skokom spadochronowym.

LOTNISKO JASIONKA – RZESZÓW- Codziennie z wyjątkiem niedzieli. W każdy piątek i sobotę (bez względu na liczbę zgłoszonych).

Więcej informacji na stronie: www.SkokiSpadochronowe.pl


NAJWIĘKSZA BIESZCZADZKA TYROLKA (FILM)

SOLINA / BIESZCZADY. Serdecznie zapraszamy na: NAJWIĘKSZĄ BIESZCZADZKĄ TYROLKĘ: Solina–Zatoka Drewniana. Tyrolka zlokalizowana jest nad zatoką Jeziora Solińskiego w pobliżu zapory. Zjazd odbywa się pomiędzy dwoma brzegami zalewu i gwarantuje duży zastrzyk adrenaliny.

Więcej informacji na imprezy.bieszczady24.pl


TYROLKA Zjazdy na linie w Sanoku!

SANOK / PODKARPACIE. Podczas weekendu dla wszystkich mieszkańców Sanoka i okolic oraz turystów, ponownie w tym roku uruchomiona zostanie tyrolka czyli zjazd na linie.

Więcej informacji na stronie www.imprezy.bieszczady24.pl

Muzeum Budownictwa Ludowego zaprasza

SANOK. Godziny otwarcia: codziennie w godz. od 9.00 do 16.00. Bilety: dorośli – 12 zł, młodzież – 8 zł. Opłata przewodnicka: w języku polskim (grupa 20 – osobowa) – 50 zł, w języku obcym (grupa 20 – osobowa) – 60 zł.

Odwiedź Muzeum Historyczne w Sanoku

SANOK. Muzeum Historyczne zaprasza między innymi do oglądania Galerii Zdzisława Beksińskiego. Muzeum czynne: w pon. 8:00 – 12:00, wt. i śr. 9:00 – 17:00, pozostałe dni tygodnia 9:00 – 15:00. Bilety: normalne – 11 zł, ulgowe – 8 zł, rodzinne – 30 zł.

Zagroda żubrów w Mucznem

MUCZNE / BIESZCZADY. Pokazowa zagroda żubrów znajduje się na terenie leśnictwa Muczne, przy drodze Stuposiany – Tarnawa Niżna, nad potokiem Czerwonym, ok. 2 km przed miejscowością Muczne.

Więcej informacji na stronie imprezy.bieszczady24.pl

Szlakiem Bieszczadzkiej Ciuchci

CISNA / BIESZCZADY. Każdy, kto wybiera się w Bieszczady i trafi w okolice miejscowości Cisna, na pewno usłyszy o słynnej „bieszczadzkiej ciuchci” czy też o „bieszczadzkiej kolejce”.

Więcej informacji na stronie imprezy.bieszczady24.pl

Aktywna forma spędzania czasu? Zaplanuj weekend na basenie

SANOK. Basen MOSiR w Sanoku czynny: od pon. do pt. w godzinach popołudniowych i wieczornych, w sobotę 10:00 – 17:00 i niedzielę od 10:00 – 18:00. Bilety: dorośli – dzieci, młodzież, emeryci i renciści – 9 zł, grupy zorganizowane – 6,50 zł.

Korty tenisowe MOSiR Sanok

SANOK / PODKARPACIE. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza do korzystania z kortów tenisowych. Dostępne są obiekty przy ul. Królowej Bony oraz Mickiewicza.

Cennik: korty tenisowe ul. Królowej Bony

Cennik: korty tenisowe ul. Mickiewicza


Pływalnia Posejdon w Brzozowie

BRZOZÓW / PODKARPACIE. Dla amatorów pływania, dostępny będzie także basen w Brzozowie.

 

CENNIK:

Dzieci do lat 5- wstęp bezpłatny. Bilety ulgowe obejmują: dzieci i młodzież uczącą się do 25 roku życia oraz osoby powyżej 65 roku życia oraz renciści za okazaniem legitymacji. Czepek obowiązkowy.


Źródło: imprezy.bieszczady24.pl

UWAGA:

Wszystkich organizatorów wydarzeń zapraszamy do nadsyłania programów na adres redakcja@p24.pl. Program zostanie opublikowany w serwisach www.esanok.pl , www.Bieszczady24.pl, www.Podkarpacie24.pl oraz www.tvPodkarpacie.pl w celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt z redakcją.

źródło: Bieszczady24.pl

imprezy.bieszczady24.pl


25-10-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)