REKLAMA
REKLAMA

BIESZCZADY24.PL: Imprezowa jesień w Bieszczadach i w Sanoku!

Bieszczady24.pl. W ten weekend każdy znajdzie coś dla siebie! Występy teatralne, wystawy artystyczne oraz koncerty, to nie jedyne atrakcje, jakie czekają na wszystkich podczas najbliższego weekendu. Zobacz co, gdzie i kiedy!Publikujemy imprezowy rozkład jazdy!

UWAGA: Wszystkich organizatorów wydarzeń zapraszamy do nadsyłania programów na adres imprezy@bieszczady24.pl. Program zostanie opublikowany w serwisach www.esanok.pl, www.Bieszczady24.pl, www.Podkarpacie24.pl w celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt z redakcją.

Źródło: imprezy.bieszczady24.pl


25 października 2013 (piątek)

Pokazy ratownicze w Sieniawie

SIENIAWA / PODKARPACIE. W ramach konferencji naukowo-szkoleniowej odbywać się będą pokazy działań służb i podmiotów ratowniczych podczas wypadków masowych i klęsk żywiołowych.

Zobacz więcej: imprezy.bieszczady24.pl

,,Portret w szarościach” w UDK

USTRZYKI DOLNE / PODKARPACIE. Ustrzycki Dom Kultury zaprasza na otwarcie wystawy fotografii Jacka Piecucha „Portret w Szarościach”.

Zobacz więcej: imprezy.bieszczady24.pl

,,Wymiana monet” w Lutowiskach

BIESZCZADY / PODKARPACIE. Rok 2013 jest m.in. Karpackim Rokiem Żubra. Poświęcony tej tematyce cykl imprez ma za zadanie upamiętnić półwiecze powrotu żubrów w Bieszczady.

Zobacz więcej: imprezy.bieszczady24.pl

Ballada o Wołyniu w Klubie Górnika

SANOK / PODKARPACIE. Przedstawienie w reżyserii Tomasza A. Żaka „Ballada o Wołyniu” w wykonaniu tarnowskiego Teatru „Nie Teraz”.

Zobacz więcej: imprezy.bieszczady24.pl

Kino dla znajomych

CISNA / PODKARPACIE. Gminne Centrum Kultury i Ekologii w Cisnej zaprasza na projekcję kultowego filmu „Miś” na godz.20.00

Zobacz więcej: imprezy.bieszczady24.pl

Warsztaty Art Graffiti w MDK

SANOK / PODKARPACIE. W ramach dwudniowej imprezy Art Graffiti w piątek Młodzieżowy Dom Kultury gościł będzie chętnych, którzy chcą przygotować się do wykonania muralu Dywizjon 303.

Zobacz więcej: imprezy.bieszczady24.pl

Sesja o duchowości i działalności charytatywnej św. ks. Zygmunta Gorazdowskiego

SANOK / PODKARPACIE. W 2013 roku mija piąty rok działalności Stowarzyszenia Pomocy Rodzinie oraz piąta rocznica ustanowienia św. ks. Zygmunta Gorazdowskiego patronem Sanoka.

Zobacz więcej: imprezy.bieszczady24.pl

Single i remiksy w Sanockim Domu Kultury

SANOK / PODKARPACIE. Teatralny hit na najwyższym poziomie! Do sanockiego Domu Kultury zapraszają gwiazdy, które na co dzień goszczą na ekranach telewizorów.

Zobacz więcej: imprezy.bieszczady24.pl

Wystawa 3×3 w BWA Galerii Sanockiej

SANOK / PODKARPACIE. Trzy artystki. Młode. Świetnie wykształcone. Z pasją. Pracowite. I skupione. I bardzo dobra BWA Galeria Sanocka w Sanoku.

Zobacz więcej: imprezy.bieszczady24.pl


26 października 2013 (sobota)

Warsztaty plenerowe Art Graffiti. Projekt Dywizjon 303

SANOK / PODKARPACIE. Drugi dzień warsztatów Art Graffiti, to punkt kulminacyjny imprezy, podczas którego wykonany zostanie mural Dywizjon 303.

Zobacz więcej: imprezy.bieszczady24.pl

Ballada o Wołyniu w Ustrzyckim Domu Kultury

USTRZYKI DOLNE / PODKARPACIE. Przedstawienie w reżyserii Tomasza A. Żaka „Ballada o Wołyniu” w wykonaniu tarnowskiego Teatru „Nie Teraz”.

Zobacz więcej: imprezy.bieszczady24.pl

Bieg Hubertusa

PRZYSŁUP / PODKARPACIE. Zbliża się wielkimi krokami czas, kiedy w stadninach, ośrodkach jeździeckich, kołach łowieckich trwają przygotowania do Biegu myśliwskiego św. Huberta, zwanego dziś potocznie Hubertusem.

Zobacz więcej: imprezy.bieszczady24.pl

Gminny Dzień Seniora

CZARNA / PODKARPACIE. Gminny Ośrodek Kultury w Czarnej zaprasza do wzięcia udziału w Gminnym Dniu Seniora.

Zobacz więcej: imprezy.bieszczady24.pl

Otwarcie remizy strażackiej OSP w Szczawnem

GMINA KOMAŃCZA / PODKARPACIE. Wójt Gminy Komańcza oraz Przewodniczący Rady Gminy zapraszają na uroczyste otwarcie Ośrodka Kultury i Remizy OSP w Szczawnem.

Zobacz więcej: imprezy.bieszczady24.pl

Wieczór z zespołem Creative Quintet

SANOK / PODKARPACIE. Duszpasterstwo Dzieci i Młodzieży „Betania” zaprasza na koncert „Creative Quintet”, który odbędzie się 26.10.13 o godz. 19.00 w Kościele Chrystusa Króla w Sanoku.

Zobacz więcej: imprezy.bieszczady24.pl


27 października 2013 (niedziela)

Kino SDK: Ambassada

SANOK / PODKARPACIE. Najbardziej kontrowersyjny film ostatnich miesięcy w reżyserii Juliusza Machulskiego, będzie można zobaczyć w Sanockim Domu Kultury.

Zobacz więcej: imprezy.bieszczady24.pl

Kino SDK: Kuba w 3D

SANOK / PODKARPACIE. Sanocki Dom Kultury zaprasza na przygody nie do końca pasiastej zebry, który wyruszyła na poszukiwania magicznego źródełka.

Zobacz więcej: imprezy.bieszczady24.pl

Sanockie rozgrywki IV Ligi Szachowej

SANOK / PODKARPACIE. W najbliższą niedzielę w sanockim Klubie Górnika zagości IV Liga Szachowa, podczas które zmierzą się kluby szachowe z Podkarpacia. Nasze miasto reprezentować będzie Klub Sportowy Komunalni.

Zobacz więcej: imprezy.bieszczady24.pl


NOWOŚĆ ! Skoki spadochronowe DLA KAŻDEGO na lotnisku w Rzeszowie-Jasionce ! (KLIKNIJ PO SZCZEGÓŁY)

RZESZÓW. Słoneczna aura sprzyja miłośnikom skoków. Nasze samoloty wylatują coraz częściej, jest więc okazja do wskoczenia na podkład jednego z nich. Zobacz gdzie i kiedy będzie można przeżyć niepowtarzalne emocje towarzyszące skokom spadochronowym.

LOTNISKO JASIONKA – RZESZÓW- Codziennie z wyjątkiem niedzieli. W każdy piątek i sobotę (bez względu na liczbę zgłoszonych).

Więcej informacji na stronie: www.SkokiSpadochronowe.pl


NAJWIĘKSZA BIESZCZADZKA TYROLKA (FILM)

SOLINA / BIESZCZADY. Serdecznie zapraszamy na: NAJWIĘKSZĄ BIESZCZADZKĄ TYROLKĘ: Solina–Zatoka Drewniana. Tyrolka zlokalizowana jest nad zatoką Jeziora Solińskiego w pobliżu zapory. Zjazd odbywa się pomiędzy dwoma brzegami zalewu i gwarantuje duży zastrzyk adrenaliny.

Więcej informacji na imprezy.bieszczady24.pl


TYROLKA Zjazdy na linie w Sanoku!

SANOK / PODKARPACIE. Podczas weekendu dla wszystkich mieszkańców Sanoka i okolic oraz turystów, ponownie w tym roku uruchomiona zostanie tyrolka czyli zjazd na linie.

Więcej informacji na stronie www.imprezy.bieszczady24.pl

Muzeum Budownictwa Ludowego zaprasza

SANOK. Godziny otwarcia: codziennie w godz. od 9.00 do 16.00. Bilety: dorośli – 12 zł, młodzież – 8 zł. Opłata przewodnicka: w języku polskim (grupa 20 – osobowa) – 50 zł, w języku obcym (grupa 20 – osobowa) – 60 zł.

Odwiedź Muzeum Historyczne w Sanoku

SANOK. Muzeum Historyczne zaprasza między innymi do oglądania Galerii Zdzisława Beksińskiego. Muzeum czynne: w pon. 8:00 – 12:00, wt. i śr. 9:00 – 17:00, pozostałe dni tygodnia 9:00 – 15:00. Bilety: normalne – 11 zł, ulgowe – 8 zł, rodzinne – 30 zł.

Zagroda żubrów w Mucznem

MUCZNE / BIESZCZADY. Pokazowa zagroda żubrów znajduje się na terenie leśnictwa Muczne, przy drodze Stuposiany – Tarnawa Niżna, nad potokiem Czerwonym, ok. 2 km przed miejscowością Muczne.

Więcej informacji na stronie imprezy.bieszczady24.pl

Szlakiem Bieszczadzkiej Ciuchci

CISNA / BIESZCZADY. Każdy, kto wybiera się w Bieszczady i trafi w okolice miejscowości Cisna, na pewno usłyszy o słynnej „bieszczadzkiej ciuchci” czy też o „bieszczadzkiej kolejce”.

Więcej informacji na stronie imprezy.bieszczady24.pl

Aktywna forma spędzania czasu? Zaplanuj weekend na basenie

SANOK. Basen MOSiR w Sanoku czynny: od pon. do pt. w godzinach popołudniowych i wieczornych, w sobotę 10:00 – 17:00 i niedzielę od 10:00 – 18:00. Bilety: dorośli – dzieci, młodzież, emeryci i renciści – 9 zł, grupy zorganizowane – 6,50 zł.

Korty tenisowe MOSiR Sanok

SANOK / PODKARPACIE. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza do korzystania z kortów tenisowych. Dostępne są obiekty przy ul. Królowej Bony oraz Mickiewicza.

Cennik: korty tenisowe ul. Królowej Bony

Cennik: korty tenisowe ul. Mickiewicza


Pływalnia Posejdon w Brzozowie

BRZOZÓW / PODKARPACIE. Dla amatorów pływania, dostępny będzie także basen w Brzozowie.

 

CENNIK:

Dzieci do lat 5- wstęp bezpłatny. Bilety ulgowe obejmują: dzieci i młodzież uczącą się do 25 roku życia oraz osoby powyżej 65 roku życia oraz renciści za okazaniem legitymacji. Czepek obowiązkowy.


Źródło: imprezy.bieszczady24.pl

UWAGA:

Wszystkich organizatorów wydarzeń zapraszamy do nadsyłania programów na adres redakcja@p24.pl. Program zostanie opublikowany w serwisach www.esanok.pl , www.Bieszczady24.pl, www.Podkarpacie24.pl oraz www.tvPodkarpacie.pl w celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt z redakcją.

źródło: Bieszczady24.pl

imprezy.bieszczady24.pl


25-10-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)