REKLAMA
REKLAMA

Katarzyna Grochola oraz Jerzy Bralczyk odwiedzą Sanok!

SANOK / PODKARPACIE. Miasto Sanok jest jednym z współorganizatorów siódmej edycji Bieszczadzkiego lata z książką, imprezy, której pomysłodawcą jest wydawnictwo BOSZ. W tym roku spotkania z książka i literaturą odbywać się będą w Sanoku (9 czerwca) i Przemyślu (8 czerwca).

Bieszczadzkie lato z książką to skierowana do wszystkich mieszkańców impreza, która składa się ze spotkań z autorami, artystami – pisarzami, ilustratorami, projektantami, a także ludźmi książki i kultury – dziennikarzami, naukowcami, wydawcami.

Impreza ma na celu promocję czytelnictwa oraz kultury literackiej w regionie Podkarpacia. Obok spotkań i innych imprez kulturalnych, nierozłączną częścią Bieszczadzkiego Lata z Książką są mini-targi książki, na które zapraszani są wydawcy z całej Polski.

Te wszystkie atrakcje czekają na sanoczan 9 czerwca. Od 10.00 na sanockim Rynku odbędzie się festiwal książki z udziałem wydawnictw z całej Polski. Od 11.30 do 13.30 swój czas będą miały dzieci, dla których organizatorzy przygotowali szereg atrakcji. Natomiast o 11.00 rozpoczną się spotkania z ciekawymi ludźmi. Będą miały miejsce w Miejskiej Bibliotece Publicznej, BWA, w Muzeum Historycznym oraz na Arenie Sanok.

źródło: Agnieszka Frączek / UM SANOK

31-05-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)