XXXV Międzynarodowy Bieg Nadwiślański w Tarnobrzegu. Dominacja sanoczan!

TARNOBRZEG / PODKARPACIE. 13 października (niedziela) w Tarnobrzegu odbył się XXXV Międzynarodowy Bieg Nadwiślański im. Alfreda Freyera na dystansie 15 km. Bardzo dobrze spisali się sanoczanie, którzy zdobyli miejsca na podium w swoich kategoriach wiekowych.

9 miejsce generalnie i 1 w kategorii 30-39 lat zajął Damian Dziewiński reprezentujący barwy TG Sokół Sanok. Sanoczanin uzyskał czas 53:50. 12 na 174 startujących na mecie zawodów zameldował się Grzegorz Fedak z czasem 56:00. W kategorii 30-39 lat uplasował się na 2 miejscu. Marek Nowosielski z czasem 1:02:22 zajął 29 miejsce generalnie i 3 w kategorii 50-59 lat.

Bieg odbywał się w dość trudnych warunkach atmosferycznych. Padający deszcz sprawiał, że biegacze musieli radzić sobie ze śliską nawierzchnią. Całą trasę startujący musieli pokonać biegnąc „pod wiatr”, co również było niemałym utrudnieniem. Mimo niekorzystnej pogody po raz kolejny nie zawiedli sanoccy biegacze.