REKLAMA
STALNEY PSP
REKLAMA

BIESZCZADY24.PL: Zobacz przepis na udany weekend!

Bieszczady24.pl. Już za chwilę rozpoczną się wyczekiwane ferie zimowe. Zobacz, jak można je dobrze rozpocząć! Seanse w Kinie Sanockiego Domu Kultury, koncerty kolęd oraz Bożonarodzeniowe jasełka oraz X Przegląd Filmów Górskich! To wszystko czeka na nas podczas najbliższego weekendu w Sanoku i w Bieszczadach. Zobacz co, gdzie i kiedy!Publikujemy imprezowy rozkład jazdy!

UWAGA: Wszystkich organizatorów wydarzeń zapraszamy do nadsyłania programów imprez na adres imprezy@tvbieszczady.pl. Program zostanie opublikowany w serwisach www.esanok.pl, www.Bieszczady24.pl, www.Podkarpacie24.pl w celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt z redakcją.

Źródło: imprezy.bieszczady24.pl


17 stycznia 2014 (piątek)

ElekTRyczny pastuch – wernisaż wystawy

SANOK / PODKARPACIE. BWA Galeria Sanocka zaprasza na wystawę pośmiertną: elekTRyczny pastuch. Pierwsza taka w mlecznej galaktyce. Zbiór dorobku tworów – wszelakiej maści Krowich nośników.

Więcej na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

Kino SDK: Królowa Śniegu

SANOK / PODKARPACIE. Zła Królowa Śniegu zamierza zmrozić serca wszystkich ludzi i pozbawić ich emocji. Jeżeli ten niecny plan się powiedzie, artyści i sztuka na całym świecie znikną, a ludzie zapomną, czym są miłość, przyjaźń i dobro.

Więcej na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

Kino SDK: Wędrówki z dinozaurami

SANOK / PODKARPACIE. Kinowa wersja słynnego serialu BBC o prehistorycznych gadach, zrealizowana w cyfrowym 3D. W sanockim Kinie już od 17 stycznia.

Więcej na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

Kino SDK: Wilki z Wall Street

SANOK / PODKARPACIE. Historia Jordana Belforta, brokera, którego błyskawiczna droga na szczyt i rozrzutny styl życia wzbudziły zainteresowanie FBI.

Więcej na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

Ojciec w Raju. Weekendowe rekolekcje w Besku

BESKO / PODKARPACIE. Parafia pod wezwaniem Podwyższenia Krzyża Świętego w Besku zaprasza na otwarte rekolekcje weekendowe, które wygłosi o. Adam Szustak, dominikanin, czyli zakonnik należący do Zakonu Kaznodziejów (OP).

Więcej na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

X Przegląd Filmów Górskich

USTRZYKI DOLNE / PODKARPACIE. Grupa Bieszczadzka GOPR, Ustrzycki Dom Kultury oraz Urząd Miasta i Gminy Ustrzyki Dolne zapraszają na X Przegląd Filmów Górskich.

Więcej na stronie: imprezy.bieszczady24.pl


18 stycznia 2014 (sobota)

Zabawa karnawałowa w Wetlinie

WETLINA / PODKARPACIE. Już w najbliższa sobotę w Wetlinie szalona noc karnawałowa! Jak zwykle kultowo, klimatycznie i radośnie. Zagra zespół znany z fantastycznej atmosfery czyli Lola Band.

Więcej na stronie: imprezy.bieszczady24.pl


19 stycznia 2014 (niedziela)

Bieszczadzkie Kolędowanie

WOŁKOWYJA / PODKARPACIE. Parafia Rzymskokatolicka w Wołkowyi oraz Gminny Ośrodek Kultury Sportu i turystyki zaprasza na bieszczadzkie kolędowanie.

Więcej na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

Bożonarodzeniowe jasełka w wykonaniu dzieci i młodzieży z duszpasterstwa Betania

SANOK / PODKARPACIE. Duszpasterstwo dzieci i młodzieży Betania działające przy parafii Chrystusa Króla w Sanoku zaprasza na jasełka.

Więcej na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

Jasełka oraz koncert kolęd w Bieszczadzkim Domu Kultury

LESKO / PODKARPACIE. Bieszczadzki Dom Kultury oraz Zespół Szkół w Hoczwi zapraszają na finał konkursu na najpiękniejszą szopkę i kartkę bożonarodzeniowa. W programie nie tylko wręczenie nagród, ale także jasełka oraz koncert kolęd.

Więcej na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

Noworoczne Kolędowanie w Pisarowcach

PISAROWCE / PODKARPACIE. Wójt Gminy Sanok oraz Gminny Ośrodek Kultury w Sanoku zapraszają na Noworoczne Kolędowanie, które odbędzie się 19 stycznia 2014 r. o godz. 15.30 w sali WDK w Pisarowcach.

Więcej na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

Wspólne kolędowanie w Lutowiskach

LUTOWISKA / PODKARPACIE. Bieszczadzkie Stowarzyszenie Kobiet Aktywnych, Sołectwo w Lutowiskach oraz Gminny Ośrodek Kultury zapraszają na ,,Wspólne kolędowanie” podczas przeglądu kolęd i pastorałek.

Więcej na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

 


KOMUNIKAT NARCIARSKI: Na narty tylko do Ustrzyk Dolnych

SANOK, BIESZCZADY / PODKARPACIE. Na stokach praca wre. Ujemne temperatury umożliwiły ośrodkom naśnieżanie stoków narciarskich. Jeżeli pogoda dopisze, już na ferie pracę wznowią niektóre ośrodki w regionie.

Zobacz więcej: KOMUNIKAT NARCIARSKI


NOWOŚĆ ! Skoki spadochronowe DLA KAŻDEGO na lotnisku w Rzeszowie-Jasionce ! (KLIKNIJ PO SZCZEGÓŁY)

RZESZÓW. Słoneczna aura sprzyja miłośnikom skoków. Nasze samoloty wylatują coraz częściej, jest więc okazja do wskoczenia na podkład jednego z nich. Zobacz gdzie i kiedy będzie można przeżyć niepowtarzalne emocje towarzyszące skokom spadochronowym.

Więcej informacji na stronie: www.SkokiSpadochronowe.pl


Muzeum Budownictwa Ludowego zaprasza

SANOK. Godziny otwarcia: codziennie w godz. od 9.00 do 14.00. Bilety: dorośli – 12 zł, młodzież – 8 zł. Opłata przewodnicka: w języku polskim (grupa 20 – osobowa) – 50 zł, w języku obcym (grupa 20 – osobowa) – 60 zł.

Odwiedź Muzeum Historyczne w Sanoku

SANOK. Muzeum Historyczne zaprasza między innymi do oglądania Galerii Zdzisława Beksińskiego. Muzeum czynne: w pon. 8:00 – 12:00, wt. i śr. 9:00 – 17:00, pozostałe dni tygodnia 9:00 – 15:00. Bilety: normalne – 12 zł, ulgowe – 9 zł, rodzinne – 35 zł.

Zagroda żubrów w Mucznem

MUCZNE / BIESZCZADY. Pokazowa zagroda żubrów znajduje się na terenie leśnictwa Muczne, przy drodze Stuposiany – Tarnawa Niżna, nad potokiem Czerwonym, ok. 2 km przed miejscowością Muczne.

Więcej informacji na stronie imprezy.bieszczady24.pl

Szlakiem Bieszczadzkiej Ciuchci

CISNA / BIESZCZADY. Każdy, kto wybiera się w Bieszczady i trafi w okolice miejscowości Cisna, na pewno usłyszy o słynnej „bieszczadzkiej ciuchci” czy też o „bieszczadzkiej kolejce”.

Więcej informacji na stronie imprezy.bieszczady24.pl

Aktywna forma spędzania czasu? Zaplanuj weekend na basenie

SANOK. Basen MOSiR w Sanoku czynny: od pon. do pt. w godzinach popołudniowych i wieczornych, w sobotę 10:00 – 17:00 i niedzielę od 10:00 – 18:00. Bilety: dorośli – dzieci, młodzież, emeryci i renciści – 9 zł, grupy zorganizowane – 6,50 zł.

 


Pływalnia Posejdon w Brzozowie

BRZOZÓW / PODKARPACIE. Dla amatorów pływania, dostępny będzie także basen w Brzozowie.

 

CENNIK:

Dzieci do lat 5- wstęp bezpłatny. Bilety ulgowe obejmują: dzieci i młodzież uczącą się do 25 roku życia oraz osoby powyżej 65 roku życia oraz renciści za okazaniem legitymacji. Czepek obowiązkowy.


Źródło: imprezy.bieszczady24.pl

UWAGA:

Wszystkich organizatorów wydarzeń zapraszamy do nadsyłania programów poprzez formularz umieszczony na stronie imprezy.bieszczady24.pl Program zostanie opublikowany w serwisach www.esanok.pl , www.Bieszczady24.pl, www.Podkarpacie24.pl oraz www.tvPodkarpacie.pl w celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt z redakcją.

źródło: Bieszczady24.pl

imprezy.bieszczady24.pl

foto: archiwum eSanok.pl

16-01-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)