REKLAMA
REKLAMA

BIESZCZADY24.PL: Zobacz przepis na udany weekend!

Bieszczady24.pl. Już za chwilę rozpoczną się wyczekiwane ferie zimowe. Zobacz, jak można je dobrze rozpocząć! Seanse w Kinie Sanockiego Domu Kultury, koncerty kolęd oraz Bożonarodzeniowe jasełka oraz X Przegląd Filmów Górskich! To wszystko czeka na nas podczas najbliższego weekendu w Sanoku i w Bieszczadach. Zobacz co, gdzie i kiedy!Publikujemy imprezowy rozkład jazdy!

UWAGA: Wszystkich organizatorów wydarzeń zapraszamy do nadsyłania programów imprez na adres imprezy@tvbieszczady.pl. Program zostanie opublikowany w serwisach www.esanok.pl, www.Bieszczady24.pl, www.Podkarpacie24.pl w celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt z redakcją.

Źródło: imprezy.bieszczady24.pl


17 stycznia 2014 (piątek)

ElekTRyczny pastuch – wernisaż wystawy

SANOK / PODKARPACIE. BWA Galeria Sanocka zaprasza na wystawę pośmiertną: elekTRyczny pastuch. Pierwsza taka w mlecznej galaktyce. Zbiór dorobku tworów – wszelakiej maści Krowich nośników.

Więcej na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

Kino SDK: Królowa Śniegu

SANOK / PODKARPACIE. Zła Królowa Śniegu zamierza zmrozić serca wszystkich ludzi i pozbawić ich emocji. Jeżeli ten niecny plan się powiedzie, artyści i sztuka na całym świecie znikną, a ludzie zapomną, czym są miłość, przyjaźń i dobro.

Więcej na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

Kino SDK: Wędrówki z dinozaurami

SANOK / PODKARPACIE. Kinowa wersja słynnego serialu BBC o prehistorycznych gadach, zrealizowana w cyfrowym 3D. W sanockim Kinie już od 17 stycznia.

Więcej na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

Kino SDK: Wilki z Wall Street

SANOK / PODKARPACIE. Historia Jordana Belforta, brokera, którego błyskawiczna droga na szczyt i rozrzutny styl życia wzbudziły zainteresowanie FBI.

Więcej na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

Ojciec w Raju. Weekendowe rekolekcje w Besku

BESKO / PODKARPACIE. Parafia pod wezwaniem Podwyższenia Krzyża Świętego w Besku zaprasza na otwarte rekolekcje weekendowe, które wygłosi o. Adam Szustak, dominikanin, czyli zakonnik należący do Zakonu Kaznodziejów (OP).

Więcej na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

X Przegląd Filmów Górskich

USTRZYKI DOLNE / PODKARPACIE. Grupa Bieszczadzka GOPR, Ustrzycki Dom Kultury oraz Urząd Miasta i Gminy Ustrzyki Dolne zapraszają na X Przegląd Filmów Górskich.

Więcej na stronie: imprezy.bieszczady24.pl


18 stycznia 2014 (sobota)

Zabawa karnawałowa w Wetlinie

WETLINA / PODKARPACIE. Już w najbliższa sobotę w Wetlinie szalona noc karnawałowa! Jak zwykle kultowo, klimatycznie i radośnie. Zagra zespół znany z fantastycznej atmosfery czyli Lola Band.

Więcej na stronie: imprezy.bieszczady24.pl


19 stycznia 2014 (niedziela)

Bieszczadzkie Kolędowanie

WOŁKOWYJA / PODKARPACIE. Parafia Rzymskokatolicka w Wołkowyi oraz Gminny Ośrodek Kultury Sportu i turystyki zaprasza na bieszczadzkie kolędowanie.

Więcej na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

Bożonarodzeniowe jasełka w wykonaniu dzieci i młodzieży z duszpasterstwa Betania

SANOK / PODKARPACIE. Duszpasterstwo dzieci i młodzieży Betania działające przy parafii Chrystusa Króla w Sanoku zaprasza na jasełka.

Więcej na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

Jasełka oraz koncert kolęd w Bieszczadzkim Domu Kultury

LESKO / PODKARPACIE. Bieszczadzki Dom Kultury oraz Zespół Szkół w Hoczwi zapraszają na finał konkursu na najpiękniejszą szopkę i kartkę bożonarodzeniowa. W programie nie tylko wręczenie nagród, ale także jasełka oraz koncert kolęd.

Więcej na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

Noworoczne Kolędowanie w Pisarowcach

PISAROWCE / PODKARPACIE. Wójt Gminy Sanok oraz Gminny Ośrodek Kultury w Sanoku zapraszają na Noworoczne Kolędowanie, które odbędzie się 19 stycznia 2014 r. o godz. 15.30 w sali WDK w Pisarowcach.

Więcej na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

Wspólne kolędowanie w Lutowiskach

LUTOWISKA / PODKARPACIE. Bieszczadzkie Stowarzyszenie Kobiet Aktywnych, Sołectwo w Lutowiskach oraz Gminny Ośrodek Kultury zapraszają na ,,Wspólne kolędowanie” podczas przeglądu kolęd i pastorałek.

Więcej na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

 


KOMUNIKAT NARCIARSKI: Na narty tylko do Ustrzyk Dolnych

SANOK, BIESZCZADY / PODKARPACIE. Na stokach praca wre. Ujemne temperatury umożliwiły ośrodkom naśnieżanie stoków narciarskich. Jeżeli pogoda dopisze, już na ferie pracę wznowią niektóre ośrodki w regionie.

Zobacz więcej: KOMUNIKAT NARCIARSKI


NOWOŚĆ ! Skoki spadochronowe DLA KAŻDEGO na lotnisku w Rzeszowie-Jasionce ! (KLIKNIJ PO SZCZEGÓŁY)

RZESZÓW. Słoneczna aura sprzyja miłośnikom skoków. Nasze samoloty wylatują coraz częściej, jest więc okazja do wskoczenia na podkład jednego z nich. Zobacz gdzie i kiedy będzie można przeżyć niepowtarzalne emocje towarzyszące skokom spadochronowym.

Więcej informacji na stronie: www.SkokiSpadochronowe.pl


Muzeum Budownictwa Ludowego zaprasza

SANOK. Godziny otwarcia: codziennie w godz. od 9.00 do 14.00. Bilety: dorośli – 12 zł, młodzież – 8 zł. Opłata przewodnicka: w języku polskim (grupa 20 – osobowa) – 50 zł, w języku obcym (grupa 20 – osobowa) – 60 zł.

Odwiedź Muzeum Historyczne w Sanoku

SANOK. Muzeum Historyczne zaprasza między innymi do oglądania Galerii Zdzisława Beksińskiego. Muzeum czynne: w pon. 8:00 – 12:00, wt. i śr. 9:00 – 17:00, pozostałe dni tygodnia 9:00 – 15:00. Bilety: normalne – 12 zł, ulgowe – 9 zł, rodzinne – 35 zł.

Zagroda żubrów w Mucznem

MUCZNE / BIESZCZADY. Pokazowa zagroda żubrów znajduje się na terenie leśnictwa Muczne, przy drodze Stuposiany – Tarnawa Niżna, nad potokiem Czerwonym, ok. 2 km przed miejscowością Muczne.

Więcej informacji na stronie imprezy.bieszczady24.pl

Szlakiem Bieszczadzkiej Ciuchci

CISNA / BIESZCZADY. Każdy, kto wybiera się w Bieszczady i trafi w okolice miejscowości Cisna, na pewno usłyszy o słynnej „bieszczadzkiej ciuchci” czy też o „bieszczadzkiej kolejce”.

Więcej informacji na stronie imprezy.bieszczady24.pl

Aktywna forma spędzania czasu? Zaplanuj weekend na basenie

SANOK. Basen MOSiR w Sanoku czynny: od pon. do pt. w godzinach popołudniowych i wieczornych, w sobotę 10:00 – 17:00 i niedzielę od 10:00 – 18:00. Bilety: dorośli – dzieci, młodzież, emeryci i renciści – 9 zł, grupy zorganizowane – 6,50 zł.

 


Pływalnia Posejdon w Brzozowie

BRZOZÓW / PODKARPACIE. Dla amatorów pływania, dostępny będzie także basen w Brzozowie.

 

CENNIK:

Dzieci do lat 5- wstęp bezpłatny. Bilety ulgowe obejmują: dzieci i młodzież uczącą się do 25 roku życia oraz osoby powyżej 65 roku życia oraz renciści za okazaniem legitymacji. Czepek obowiązkowy.


Źródło: imprezy.bieszczady24.pl

UWAGA:

Wszystkich organizatorów wydarzeń zapraszamy do nadsyłania programów poprzez formularz umieszczony na stronie imprezy.bieszczady24.pl Program zostanie opublikowany w serwisach www.esanok.pl , www.Bieszczady24.pl, www.Podkarpacie24.pl oraz www.tvPodkarpacie.pl w celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt z redakcją.

źródło: Bieszczady24.pl

imprezy.bieszczady24.pl

foto: archiwum eSanok.pl

16-01-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)