REKLAMA
REKLAMA

10 lat więzienia za kradzież części samochodowych

SANOK / PODKARPACIE. Policjanci wydziału kryminalnego sanockiej komendy zakończyli postępowanie w sprawie kradzieży z włamaniem do budynku magazynowego na terenie Sanoka. Sformułowany przez funkcjonariuszy akt oskarżenia dotyczy dwóch 17-laków podejrzanych w tej sprawie.

Młodym włamywaczom grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Pod koniec ubiegłego roku na terenie Sanoka doszło do kilku kradzieży z włamaniem do budynku magazynowego. Łupem złodziei padły między innymi części samochodowe, skrzynki z narzędziami, metalowe profile i łańcuchy. Łączna wartość utraconego mienia wyniosła około 8 000 złotych.

W wyniku podjętych czynności policjanci ustalili sprawców tych czynów. Okazało się, że sprawcami włamań są dwaj 17-letni mieszkańcy Sanoka.

Zgromadzony materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie młodym mężczyznom trzech zarzutów dotyczących kradzieży z włamaniem. Funkcjonariusze ustalili, iż sprawcy skradzione przedmioty sprzedawali w skupie złomu.

Sprawcy już wkrótce za swój czyn odpowiedzą przed sądem. Zgodnie z art. 279 kodeksu karnego młodym mężczyznom grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Sanok
foto: archiwum eSanok.pl

05-02-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)