REKLAMA
ZS2 Zamek Lesko
PBS
REKLAMA

20-latek przygnieciony przez ciągnik. Był pod wpływem alkoholu

ODRZECHOWA / PODKARPACIE. Wczoraj w miejscowości Odrzechowa pracujący w polu mężczyzna został przygnieciony przez ciągnik. Z obrażeniami został przewieziony do szpitala. Okazało się też, że był pod wpływem alkoholu.

W związku z trwającym sezonem prac polowych Policja apeluje o zachowanie zdrowego rozsądku i ostrożności.

Do zdarzenia doszło wczoraj przed godziną 20. w miejscowości Odrzechowa (powiat sanocki). 20-letni mieszkaniec powiatu sanockiego wykonując prace polowe zjechał ciągnikiem rolniczym do rowu, gdzie został przygnieciony przez pojazd. W wyniku zdarzenia mężczyzna doznał obrażeń i został przewieziony do szpitala.

Policjanci w trakcie prowadzenia czynności zbadali stan trzeźwości kierującego traktorem. Badanie wykazało, że miał on w swoim organizmie ponad 1,2 promila alkoholu.

W związku z trwającym sezonem prac polowych Policja apeluje o ostrożność i zdrowy rozsadek. Chwila nieuwagi może kosztować utratę zdrowia. Pamiętajmy również, że pijąc alkohol podczas prac rolniczych stwarzamy zagrożenie dla nas samych i innych osób.

Policja apeluje też o sprawowanie właściwej opieki nad dziećmi. Należy pamiętać, że niektóre sprzęty, w szczególności rolnicze, nie nadają się do zabawy. Niekiedy wystarczy chwila nieuwagi, aby doszło do wypadku niosącego poważne konsekwencje zarówno zdrowotne jak i prawne dla opiekunów.

policja81

źródło: KPP Sanok

04-08-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)