REKLAMA
REKLAMA

20-latek przygnieciony przez ciągnik. Był pod wpływem alkoholu

ODRZECHOWA / PODKARPACIE. Wczoraj w miejscowości Odrzechowa pracujący w polu mężczyzna został przygnieciony przez ciągnik. Z obrażeniami został przewieziony do szpitala. Okazało się też, że był pod wpływem alkoholu.

W związku z trwającym sezonem prac polowych Policja apeluje o zachowanie zdrowego rozsądku i ostrożności.

Do zdarzenia doszło wczoraj przed godziną 20. w miejscowości Odrzechowa (powiat sanocki). 20-letni mieszkaniec powiatu sanockiego wykonując prace polowe zjechał ciągnikiem rolniczym do rowu, gdzie został przygnieciony przez pojazd. W wyniku zdarzenia mężczyzna doznał obrażeń i został przewieziony do szpitala.

Policjanci w trakcie prowadzenia czynności zbadali stan trzeźwości kierującego traktorem. Badanie wykazało, że miał on w swoim organizmie ponad 1,2 promila alkoholu.

W związku z trwającym sezonem prac polowych Policja apeluje o ostrożność i zdrowy rozsadek. Chwila nieuwagi może kosztować utratę zdrowia. Pamiętajmy również, że pijąc alkohol podczas prac rolniczych stwarzamy zagrożenie dla nas samych i innych osób.

Policja apeluje też o sprawowanie właściwej opieki nad dziećmi. Należy pamiętać, że niektóre sprzęty, w szczególności rolnicze, nie nadają się do zabawy. Niekiedy wystarczy chwila nieuwagi, aby doszło do wypadku niosącego poważne konsekwencje zarówno zdrowotne jak i prawne dla opiekunów.

policja81

źródło: KPP Sanok

04-08-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)