REKLAMA
REKLAMA

5-6 WRZEŚNIA: Łączą pokolenia. Piknik z Ekoballem

Klub sportowy Ekoball zaprasza na III dwudniowy międzypokoleniowy PIKNIK integracyjno – sportowo – rekreacyjny. Zgłoś swoją drożynę i aktywnie spędzaj czas.

W sposób szczególny pragniemy zaprosić Instytucje, Firmy i Osoby, które przyjaźnie patrzą na działania naszej organizacji, zrzeszającej w swych szeregach ponad pół-tysięczną grupą dzieci i młodzieży w wieku 4-18 lat.  W turnieju dorosłych przewidujemy reprezentację sponsorów, rodziców, dwie lub trzymdrużyny różnych urzędów, trenerów Ekoball, drużynę kibiców, Policji, sędziów piłkarskich i inne chętne niezrzeszone drużyny.

W pierwszym dniu zmagań przewidujemy turnieje dla dorosłych na boisku do piłki nożnej plażowej „soccer beach” (4+1), w drugi dzień rywalizacja przeniesie się na obiekty trawiaste (6+1). Naprzemiennie z dorosłymi, w zawodach sportowych będzie uczestniczyć każdy, kto zgłosi akces uczestnictwa, od Przedszkolaka począwszy na Oldbojach skończywszy. Pomiędzy zmaganiami sportowymi odbędzie się szereg innych imprez towarzyszących. Szczególnie ciekawie, jak co roku zapowiada się mecz piłkarski pomiędzy Przedszkolakami a ich Mamami. Obejrzymy również
występy gimnastyków oraz orkiestry dętej.

Szczegółowy harmonogram zamieszczony zostanie w dniu 3 września, po zgłoszeniu się wszystkich drużyn. Termin zgłoszeń przedłużony do najbliższej środy, tj. 2 września.

plakat_EKOBALL_piknik 2015

31-08-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)