REKLAMA
REKLAMA

Udany start zawodników z Akademii Piłkarskiej Sanok. Sanoczanki zachwyciły publiczność (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. – Tylko jedna porażka w mocno obstawionym Turnieju i tylko mała tabela ze Stalą Mielec i Siarką Tarnobrzeg spowodowała, że nie biliśmy się o pierwsze miejsce – komentuje Jakub Gruszecki po turnieju SIARKA CUP 2015, w którym udział wzięła Akademia Piłkarska Sanok.


Pamiętamy, że najważniejsza jest dobra zabawa. Taki turniej to nie ocenione doświadczenie dla małych zawodników, które z pewnością zaowocuje już w najbliższym czasie. Markowe drużyny grające piłką nie stanowiły problemu dla naszych ośmiolatków a przeżycia pozostaną w pamięci na całe życie. Gwiazdami Turnieju były nasze dziewczyny Laura Gruszecka i Wiktoria Szlachcic, które nie tylko były jedynymi dziewczynami w rozgrywkach ale jeszcze potrafiły grać w piłkę – dodaje Jakub Gruszecki.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Wszyscy zawodnicy, którzy pomimo wielkiego upału dawali z siebie wszystko w każdym meczu. Trener wylał litry wody na ich głowy co pozwoliło normalnie funkcjonować.

Wyniki Akademii Piłkarskiej Sanok w Siarka Cup 2015:

Akademia Piłkarska Sanok – AP Stalowa Wola 2:2
Akademia Piłkarska Sanok – Stal Mielec 2:1
Akademia Piłkarska Sanok – Broń Radom 2:0
Akademia Piłkarska Sanok – Siarka Tarnobrzeg 1:3
Akademia Piłkarska Sanok – Unia Tarnów 2:0

Bardzo dziękujemy organizatorom z Tarnobrzega za zaproszenie i Pani Wójt Gminy Sanok Annie Hałas za pomoc w organizacji wyjazdu oraz sponsorom – podsumowuje Gruszecki.


materiał nadesłany

 

15-06-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)