REKLAMA
REKLAMA

Alicja Wosik wystąpiła z Polskiego Stronnictwa Ludowego

Informuję, że decyzja moja podyktowana jest faktem wysuwania nieprawdziwych i krzywdzących mnie zarzutów przez grupę powiatowych i wojewódzkich działaczy PSL, a jednocześnie niemożnością uzyskania obiektywnej, niezależnej oceny zaistniałej sytuacji w statutowych organach stronnictwa.

Wszystkie moje decyzje podejmowane podczas działalności publicznej zawsze były podyktowane dobrem Podkarpacia i jego mieszkańców, a w samorządzie – w sposób szczególny Sanoka i Ziemi Sanockiej.

a.wosikNiezmiennie było, jest i będzie ono dla mnie ważniejsze od niewłaściwie pojętego interesu partyjnego czy czyichś ambicji personalnych. Dlatego też podejmując decyzję o powrocie z funkcji Wicewojewody Podkarpackiego do działalności samorządowej, swoją służbę publiczną zamierzam kontynuować tak jak to czyniłam przez lata – jako osoba bezpartyjna.

Składam podziękowania za owocną współpracę wszystkim Kolegom i Koleżankom reprezentującym zdrowe tradycje ruchu ludowego, a zwłaszcza tym, którzy wystąpili w obronie mojego dobrego imienia i dokonywanych wyborów. Dziękuję, że w Waszej ocenie oraz wielu niezależnych obserwatorów moja służba m.in. na stanowisku Wicewojewody Podkarpackiego przyniosła wiele korzyści dla regionu i poprawiła pozycję stronnictwa. Życzę jednocześnie Prezesowi Januszowi Piechocińskiemu, aby zapoczątkowane przez niego w PSL przemiany przyniosły dobre owoce również na Podkarpaciu – dla naprawy życia społeczno-politycznego regionu i całego kraju.

Alicja Wosik

aw

02-02-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)