REKLAMA
ZS2 Zamek Lesko
PBS
REKLAMA

Alicja Wosik wystąpiła z Polskiego Stronnictwa Ludowego

Informuję, że decyzja moja podyktowana jest faktem wysuwania nieprawdziwych i krzywdzących mnie zarzutów przez grupę powiatowych i wojewódzkich działaczy PSL, a jednocześnie niemożnością uzyskania obiektywnej, niezależnej oceny zaistniałej sytuacji w statutowych organach stronnictwa.

Wszystkie moje decyzje podejmowane podczas działalności publicznej zawsze były podyktowane dobrem Podkarpacia i jego mieszkańców, a w samorządzie – w sposób szczególny Sanoka i Ziemi Sanockiej.

a.wosikNiezmiennie było, jest i będzie ono dla mnie ważniejsze od niewłaściwie pojętego interesu partyjnego czy czyichś ambicji personalnych. Dlatego też podejmując decyzję o powrocie z funkcji Wicewojewody Podkarpackiego do działalności samorządowej, swoją służbę publiczną zamierzam kontynuować tak jak to czyniłam przez lata – jako osoba bezpartyjna.

Składam podziękowania za owocną współpracę wszystkim Kolegom i Koleżankom reprezentującym zdrowe tradycje ruchu ludowego, a zwłaszcza tym, którzy wystąpili w obronie mojego dobrego imienia i dokonywanych wyborów. Dziękuję, że w Waszej ocenie oraz wielu niezależnych obserwatorów moja służba m.in. na stanowisku Wicewojewody Podkarpackiego przyniosła wiele korzyści dla regionu i poprawiła pozycję stronnictwa. Życzę jednocześnie Prezesowi Januszowi Piechocińskiemu, aby zapoczątkowane przez niego w PSL przemiany przyniosły dobre owoce również na Podkarpaciu – dla naprawy życia społeczno-politycznego regionu i całego kraju.

Alicja Wosik

aw

02-02-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)