REKLAMA
REKLAMA

Bezpieczeństwo dzieci i młodzieży. Policja zaprasza na debatę

SANOK / PODKARPACIE. Sanocka Policja zaprasza mieszkańców powiatu na debatę społeczną „Bezpieczeństwo dzieci i młodzieży”. Debata odbędzie się w środę 20 maja 2015 r. o godz. 11.00 w budynku Komendy Powiatowej Policji w Sanoku.

Bezpieczeństwo dzieci i młodzieży to tematyka bardzo ważna dla rodziców, priorytet w szkolnictwie oraz szczególnie istotny obszar działań i przedsięwzięć podejmowanych przez Policję. W związku z tym, Komenda Powiatowa Policji w Sanoku pod patronatem Burmistrza Miasta Sanoka organizuje debatę społeczną poświęconą tematyce bezpieczeństwa i zagrożeń dla dzieci i młodzieży.

Debata społeczna odbędzie się w środę 20 maja 2015 roku o godzinie 11.00 w budynku Komendy Powiatowej Policji w Sanoku (Sanok, ul. Witkiewicza 3). Wezmą w niej udział m.in.:  przedstawiciele instytucji, których praca jest związaną z zapewnieniem bezpieczeństwa dzieci i młodzieży oraz zainteresowane osoby prywatne. Spotkanie pozwoli na wymianę informacji na linii społeczeństwo – Policja oraz poznanie potrzeb, wskazówek i oczekiwań mieszkańców powiatu sanockiego w kwestii bezpieczeństwa dzieci i młodzieży.

źródło: KPP Sanok

1027376714

11-05-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)