REKLAMA
REKLAMA

Bezpieczeństwo na drodze i podczas zabawy. Nauka także w wakacje (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Policjanci, jak co roku odwiedzają dzieci i młodzież wypoczywającą na terenie powiatu sanockiego. Funkcjonariusze kilkukrotnie spotkali się z uczestnikami kolonii zorganizowanej przez Caritas Archidiecezji Przemyskiej.

W minionym tygodniu dzieci odpoczywające na półkolonii, której organizatorem jest Towarzystwo Przyjaciół Dzieci odwiedziły sanockich policjantów.

W ramach prowadzonej akcji pn. „Bezpieczne Wakacje 2015” policjanci odwiedzają dzieci i młodzież wypoczywającą na terenie powiatu sanockiego. Spotkali się między innymi z uczestnikami kolonii zorganizowanej przez Caritas Archidiecezji Przemyskiej w miejscowości Zboiska. W minionym tygodniu natomiast sanockich policjantów odwiedziły dziećmi z półkolonii, której organizatorem jest Towarzystwo Przyjaciół Dzieci.

Tematem spotkań był bezpieczny wypoczynek. Policjanci w rozmowie z dziećmi i młodzieżą ostrzegali ich przed czyhającymi niebezpieczeństwami. Mówili, jak należy zachować się wobec osób obcych czy nieznanych zwierząt. Przypomnieli o bezpieczeństwie na drodze, w domu, w lesie i podczas zabawy. Były też scenki, w których dzieci ćwiczyły jak należy się zachować w określonych sytuacjach. Uczestnicy spotkania byli bardzo aktywni, prawidłowo odpowiadali na zadawane pytania.

Dużą atrakcją dla słuchaczy była także możliwość obejrzenia policyjnego sprzętu.

A wszystko po to, aby zwiększyć bezpieczeństwo uczestników letniego wypoczynku.

źródło: KPP Sanok

17-07-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)