REKLAMA
REKLAMA

Bieszczady w obiektywie naszych Czytelników. Zobacz niezwykły początek jesieni (ZDJĘCIA)

BIESZCZADY / PODKARPACIE. Otrzymaliśmy już pierwsze przesłane przez Państwa zdjęcia. Publikujemy fotografie przedstawiające pierwsze tchnienia jesieni w Bieszczadach. Zapraszamy do obejrzenia galerii.

Pan Michał przesyła zdjęcia z wyjścia na Bukowe Berdo.

Pani Ewa z Zagórza podziwiała jesienne krajobrazy z bieszczadzkiej ciuchci.

IMG_20150912_150713

A poniżej prezentujemy mglisty poranek w Bieszczadach.

20150919_120655

Czekamy na zdjęcia od Państwa przedstawiające piękne Bieszczady jesienią. Prosimy o przesyłanie ich na adres redakcja@esanok.pl z dopiskiem ,,Jesień w Bieszczadach”.

Wysłanie zdjęć jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na ich publikację na łamach portalu eSanok.pl.

Przypominamy o zachowaniu praw autorskich i o zakazie naruszania praw osób trzecich. Nadesłane fotografie traktowane będą przez redakcję jako własność osoby wysyłającej e-mail’a. Jeżeli nadesłane zdjęcia pochodzą od osób trzecich, a nie są wysyłane przez nie osobiście, prosimy o wpisanie w treści e-mail’a oświadczenie o wyrażeniu zgody przez autora na publikację oraz równoczesne podanie imienia i nazwiska twórcy. Osoba, która z naruszeniem prawa, umieściła fotografie może ponieść odpowiedzialność odszkodowawczą wobec poszkodowanego. W przypadku kradzieży fotografii redakcja będzie zobowiązana do przekazania policji lub innym właściwym instytucjom wszelkich danych mogących doprowadzić do odpowiedzialności karnej. W razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze umieszczonej fotografii lub związanej z nimi działalności redakcja niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych fotografii.

23-09-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)