REKLAMA
REKLAMA

Bieszczady w obiektywie naszych Czytelników. Zobacz niezwykły początek jesieni (ZDJĘCIA)

BIESZCZADY / PODKARPACIE. Otrzymaliśmy już pierwsze przesłane przez Państwa zdjęcia. Publikujemy fotografie przedstawiające pierwsze tchnienia jesieni w Bieszczadach. Zapraszamy do obejrzenia galerii.

Pan Michał przesyła zdjęcia z wyjścia na Bukowe Berdo.

Pani Ewa z Zagórza podziwiała jesienne krajobrazy z bieszczadzkiej ciuchci.

IMG_20150912_150713

A poniżej prezentujemy mglisty poranek w Bieszczadach.

20150919_120655

Czekamy na zdjęcia od Państwa przedstawiające piękne Bieszczady jesienią. Prosimy o przesyłanie ich na adres redakcja@esanok.pl z dopiskiem ,,Jesień w Bieszczadach”.

Wysłanie zdjęć jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na ich publikację na łamach portalu eSanok.pl.

Przypominamy o zachowaniu praw autorskich i o zakazie naruszania praw osób trzecich. Nadesłane fotografie traktowane będą przez redakcję jako własność osoby wysyłającej e-mail’a. Jeżeli nadesłane zdjęcia pochodzą od osób trzecich, a nie są wysyłane przez nie osobiście, prosimy o wpisanie w treści e-mail’a oświadczenie o wyrażeniu zgody przez autora na publikację oraz równoczesne podanie imienia i nazwiska twórcy. Osoba, która z naruszeniem prawa, umieściła fotografie może ponieść odpowiedzialność odszkodowawczą wobec poszkodowanego. W przypadku kradzieży fotografii redakcja będzie zobowiązana do przekazania policji lub innym właściwym instytucjom wszelkich danych mogących doprowadzić do odpowiedzialności karnej. W razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze umieszczonej fotografii lub związanej z nimi działalności redakcja niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych fotografii.

23-09-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)