REKLAMA
REKLAMA

Bieszczadzki OSG zagrał mecz towarzyski z reprezentacją ukraińskiej Służby Granicznej. Po karnych, górą nasi sąsiedzi (ZDJĘCIA)

BIESZCZADY / PODKARPACIE. Bieszczadzki Oddział Straży Granicznej zagrał mecz towarzyski z reprezentacją Państwowej Służby Granicznej Ukrainy (Lwowski i Mościski Oddział Graniczny).

Mecz odbył się w ramach Mistrzostw Bieszczadzkiego OSG w Piłce Halowej. Turniej został rozegrany na hali Przemyskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

W Mistrzostwach BiOSG zmierzyło się 16 drużyn reprezentujących wydziały i placówki. Po całym dniu sportowych zmagań, pierwsze miejsce wywalczył zespół z Placówki SG w Medyce pokonując PSG Korczowa 1:0. Trzecie miejsce zdobyła reprezentacja Strzeżonego Ośrodka dla Cudzoziemców w Przemyślu wygrywając z PSG w Rzeszowie – Jasionce 8:2. Najlepszym strzelcem turnieju został mł. chor. SG Jacek Cwynar (Strzeżony Ośrodek dla Cudzoziemców w Przemyślu) a najlepszym bramkarzem sierż. szt. SG Piotr Kądziołka (PSG Huwniki).

W meczu towarzyskim z reprezentacją Państwowej Służby Granicznej Ukrainy zagrali, zarówno ze strony polskiej jak i z ukraińskiej, funkcjonariusze współpracujący na co dzień w ramach Aparatu Pełnomocnika Granicznego (przede wszystkim Komendanci Placówek i ich Zastępcy). Po serii rzutów karnych wygrała drużyna gości 2:1.  Obie reprezentacje zgodnie stwierdziły, że takie spotkania na boisku wpłyną na jeszcze lepszą współprace podczas realizacji codziennych zadań służbowych w zakresie ochrony granicy.

Na koniec spotkania Komendant Oddziału – płk SG dr Piotr Patla wręczył zwycięskim drużynom puchary, medale i nagrody rzeczowe a wszystkim zawodnikom pamiątkowe dyplomy.

Organizatorami zawodów był Bieszczadzki Oddział SG oraz IPA Region Bieszczadzki i NSZZ FSG przy BiOSG.

źródło: BiOSG

24-11-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)