REKLAMA
CUK
REKLAMA

BRZOZÓW: Dwukrotnie okradł ten sam sklep. Wynosił z niego kosmetyki warte 500 zł

BRZOZÓW / PODKARPACIE. Policjanci zatrzymali 22-letniego mężczyznę, który dwukrotnie okradł ten sam sklep. Łączna wartość skradzionego towaru wyniosła blisko 1000 zł. Mężczyzna znalazł się w rękach policjantów chwilę po dokonaniu drugiej kradzieży.

W poniedziałek, około godz. 14. policjanci z wydziału kryminalnego brzozowskiej komendy zostali powiadomieni, że w jednym z lokalnych sklepów doszło do kradzieży. Funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna będąc w sklepie chwilę wcześniej ukradł towar o łącznej wartości około 500 zł. W zainteresowaniu sprawcy były jedynie artykuły kosmetyczne. Udało mu się opuścić sklep niezauważonym przez personel. Ponadto kryminalni ustalili, że była to jego druga kradzież w tym sklepie. Poprzednia miała miejsce kilka dni wcześniej, a wartość i rodzaj skradzionego mienia była podobna do tej.

Policjanci pracujący na miejscu przestępstwa ustalili rysopis sprawcy i przejrzeli zapis z obydwu nagrań monitoringu sklepu. Zebrane w ten sposób informacje doprowadziły do zatrzymania sprawcy tych kradzieży. Młody mężczyzna znalazł się w rękach policjantów niespełna po godzinie od dokonania drugiej z kradzieży. Okazał się nim 22-letni mieszkaniec powiatu krośnieńskiego. W trakcie zatrzymania policjanci nie ujawnili przy nim rzeczy pochodzących z kradzieży. To co się stało ze skradzionym towarem zostanie wyjaśnione w toku prowadzonego postępowania.

Mężczyzna usłyszał już zarzuty kradzieży. Za to przestępstwo kodeks karny przewiduje karę pozbawienia wolności nawet do 5 lat. Teraz za swój czyn 22-latek odpowie teraz przed sądem.

piniądz

źródło: KPP Brzozów
foto: archiwum eSanok.pl

21-10-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)