REKLAMA
REKLAMA

BRZOZÓW: Dwukrotnie okradł ten sam sklep. Wynosił z niego kosmetyki warte 500 zł

BRZOZÓW / PODKARPACIE. Policjanci zatrzymali 22-letniego mężczyznę, który dwukrotnie okradł ten sam sklep. Łączna wartość skradzionego towaru wyniosła blisko 1000 zł. Mężczyzna znalazł się w rękach policjantów chwilę po dokonaniu drugiej kradzieży.

W poniedziałek, około godz. 14. policjanci z wydziału kryminalnego brzozowskiej komendy zostali powiadomieni, że w jednym z lokalnych sklepów doszło do kradzieży. Funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna będąc w sklepie chwilę wcześniej ukradł towar o łącznej wartości około 500 zł. W zainteresowaniu sprawcy były jedynie artykuły kosmetyczne. Udało mu się opuścić sklep niezauważonym przez personel. Ponadto kryminalni ustalili, że była to jego druga kradzież w tym sklepie. Poprzednia miała miejsce kilka dni wcześniej, a wartość i rodzaj skradzionego mienia była podobna do tej.

Policjanci pracujący na miejscu przestępstwa ustalili rysopis sprawcy i przejrzeli zapis z obydwu nagrań monitoringu sklepu. Zebrane w ten sposób informacje doprowadziły do zatrzymania sprawcy tych kradzieży. Młody mężczyzna znalazł się w rękach policjantów niespełna po godzinie od dokonania drugiej z kradzieży. Okazał się nim 22-letni mieszkaniec powiatu krośnieńskiego. W trakcie zatrzymania policjanci nie ujawnili przy nim rzeczy pochodzących z kradzieży. To co się stało ze skradzionym towarem zostanie wyjaśnione w toku prowadzonego postępowania.

Mężczyzna usłyszał już zarzuty kradzieży. Za to przestępstwo kodeks karny przewiduje karę pozbawienia wolności nawet do 5 lat. Teraz za swój czyn 22-latek odpowie teraz przed sądem.

piniądz

źródło: KPP Brzozów
foto: archiwum eSanok.pl

21-10-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)