REKLAMA
REKLAMA

BRZOZÓW: Zaatakował własną matkę dla 50 złotych

BRZOZÓW / PODKARPACIE. Kara pozbawienia wolności do 12 lat grozi młodemu mieszkańcowi Brzozowa, który zaatakował swoją matkę i odebrał jej 50 złotych. Podejrzany o rozbój 19-latek usłyszał zarzut i został objęty policyjnym dozorem.

Środek zapobiegawczy, w postaci policyjnego dozoru, zastosowała wczoraj Prokuratura Rejonowa w Brzozowie wobec 19-latka podejrzanego o rozbój. Do zdarzenia doszło w poniedziałek, w Brzozowie. Młody mężczyzna wszczął awanturę domową, w trakcie której używając przemocy i grożąc własnej matce, zmusił ją do wydania 50 złotych.

Policjanci zatrzymali mężczyznę chwilę po zdarzeniu. 19-latek był pod wpływem alkoholu. W jego organizmie funkcjonariusze stwierdzili ponad promil alkoholu. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzuty. Okazało się, że wcześniej popełniał na szkodę rodziny podobne przestępstwa. Za ten czyn grozi mu kara pozbawienia wolności od 2 do 12 lat.

pieniadze

źródło: KPP Brzozów
foto: sxc.hu

10-06-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)