REKLAMA
REKLAMA

BRZOZÓW: Zaatakował własną matkę dla 50 złotych

BRZOZÓW / PODKARPACIE. Kara pozbawienia wolności do 12 lat grozi młodemu mieszkańcowi Brzozowa, który zaatakował swoją matkę i odebrał jej 50 złotych. Podejrzany o rozbój 19-latek usłyszał zarzut i został objęty policyjnym dozorem.

Środek zapobiegawczy, w postaci policyjnego dozoru, zastosowała wczoraj Prokuratura Rejonowa w Brzozowie wobec 19-latka podejrzanego o rozbój. Do zdarzenia doszło w poniedziałek, w Brzozowie. Młody mężczyzna wszczął awanturę domową, w trakcie której używając przemocy i grożąc własnej matce, zmusił ją do wydania 50 złotych.

Policjanci zatrzymali mężczyznę chwilę po zdarzeniu. 19-latek był pod wpływem alkoholu. W jego organizmie funkcjonariusze stwierdzili ponad promil alkoholu. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzuty. Okazało się, że wcześniej popełniał na szkodę rodziny podobne przestępstwa. Za ten czyn grozi mu kara pozbawienia wolności od 2 do 12 lat.

pieniadze

źródło: KPP Brzozów
foto: sxc.hu

10-06-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)