REKLAMA
REKLAMA

Burmistrz Tadeusz Pióro spotkał się z sanockimi hokeistami

SANOK / PODKARPACIE. Pomimo, że sanoccy hokeiści nie zdołali awansować do finału rozgrywek o Mistrzostwo Polski, pozostaje walka o brąz, którego w historii sanockiego hokeja jak dotąd nie udało się zdobyć. Mecze z GKS Tychy dostarczyły wielu emocji.

Po wygranych dwóch pierwszych spotkaniach w Sanoku, niestety w kolejnych czterech sanoczanie musieli uznać wyższość rywali ze Śląska. Pozostaje więc trzymać kciuki i do końca wierzyć w wywalczenie przez sanoczan brązowego medalu w Mistrzostwach Polski.

W przeddzień pierwszego meczu z Podhalem Nowy Targ z drużyną Ciarko PBS Bank KH Sanok spotkał się burmistrz Sanoka Tadeusz Pióro. Mobilizował drużynę do walki o medal rozmawiając z zawodnikami o przyszłości sanockiego hokeja.

Na wielu portalach i forach internetowych niektórzy przedstawiają przyszłość sanockiego klubu w czarnych barwach. Najwięcej zależało będzie z pewnością od sponsorów i osób chętnych do dalszego finansowania sanockiego hokeja. Jednak pewnym pozostaje to, że Miasto Sanok w dalszym ciągu będzie wspomagało sanocki hokej na co najmniej takim samym poziomie jak dotychczas, ze szczególnym uwzględnieniem drużyn młodzieżowych i dziecięcych. Takie deklaracje padły podczas spotkania burmistrza z hokeistami CIARKO PBS BANK KH Sanok.

materiał nadesłany

sanok-tychy-030-witold-swiech
foto: Witold Święch

24-03-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)