REKLAMA
REKLAMA

Burmistrz Tadeusz Pióro spotkał się z sanockimi hokeistami

SANOK / PODKARPACIE. Pomimo, że sanoccy hokeiści nie zdołali awansować do finału rozgrywek o Mistrzostwo Polski, pozostaje walka o brąz, którego w historii sanockiego hokeja jak dotąd nie udało się zdobyć. Mecze z GKS Tychy dostarczyły wielu emocji.

Po wygranych dwóch pierwszych spotkaniach w Sanoku, niestety w kolejnych czterech sanoczanie musieli uznać wyższość rywali ze Śląska. Pozostaje więc trzymać kciuki i do końca wierzyć w wywalczenie przez sanoczan brązowego medalu w Mistrzostwach Polski.

W przeddzień pierwszego meczu z Podhalem Nowy Targ z drużyną Ciarko PBS Bank KH Sanok spotkał się burmistrz Sanoka Tadeusz Pióro. Mobilizował drużynę do walki o medal rozmawiając z zawodnikami o przyszłości sanockiego hokeja.

Na wielu portalach i forach internetowych niektórzy przedstawiają przyszłość sanockiego klubu w czarnych barwach. Najwięcej zależało będzie z pewnością od sponsorów i osób chętnych do dalszego finansowania sanockiego hokeja. Jednak pewnym pozostaje to, że Miasto Sanok w dalszym ciągu będzie wspomagało sanocki hokej na co najmniej takim samym poziomie jak dotychczas, ze szczególnym uwzględnieniem drużyn młodzieżowych i dziecięcych. Takie deklaracje padły podczas spotkania burmistrza z hokeistami CIARKO PBS BANK KH Sanok.

materiał nadesłany

sanok-tychy-030-witold-swiech
foto: Witold Święch

24-03-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)