REKLAMA
REKLAMA

Chcesz lepiej poznać swoje dziecko? Przyjdź do szkoły dla rodziców

SANOK / PODKARPACIE. Urząd Miasta ponownie zaprasza rodziców na cykl zajęć warsztatowych pod nazwą „Szkoła dla rodziców”. Do tej pory w Sanoku odbyło się kilkanaście edycji warsztatów, a w tym roku już dwie.

Rodzice, którzy brali udział w zajęciach, wystawili im  bardzo dobrą ocenę. Dlatego zajęcia odbędą się kolejny raz, a rozpoczną się w sobotę  21 listopada 2015r. Rodzice po cyklu zajęć będą mogli lepiej poznać swoje dziecko, zrozumieć je, łatwiej się z nim komunikować i lepiej radzić sobie z trudnościami.

Ze względu na ograniczoną wymogami warsztatu liczbę miejsc prosimy o wcześniejsze zgłoszenia telefoniczne pod nr telefonu 531 317 286. Zajęcia prowadzone będą przez psycholog, psychoterapeutkę Viktorię Krystosik.

Do udziału w programie zapraszamy wszystkie osoby szukające sposobu na nawiązanie głębszych i cieplejszych relacji z dziećmi.

Udział w tej edycji zajęć jest bezpłatny. Zajęcia są organizowane i dofinansowane w ramach Gminnego Programu Przeciwdziałania Narkomanii Sanoku.

strmateriały nadesłany

19-11-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)