REKLAMA
REKLAMA

Czołówka w Domaradzu. Dzieci w samochodzie (ZDJĘCIA)

DOMARADZ / PODKARPACIE. Policjanci pracowali na miejscu groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego w Domaradzu. W piątek doszło tam do czołowego zderzenia dwóch samochodów. W jednym podróżowały dzieci. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń.

W piątek, około godz. 10.30 brzozowscy policjanci zostali poinformowani o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w Domaradzu. Skierowani na miejsce funkcjonariusze ustalili, że kierujący oplem na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i czołowo zderzył się z nadjeżdżającą z przeciwka hondą. Policjanci sprawdzili trzeźwość kierowców, byli trzeźwi.

Hondą podróżowały obywatelki Holandii, w tym dwie dziewczynki w wieku 4 i 6 lat. Zespół karetki pogotowia udzielił uczestnikom pomocy medycznej. Na szczęście w wyniku tego zdarzenia nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń. Dzieci otrzymały od policjantów i strażaków pluszowe misie, które pomogły im choć przez chwilę zapomnieć o tym przykrym wydarzeniu.

Kierowca opla za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym został ukarany mandatem karnym.

KPP Brzozów

25-10-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)