REKLAMA
Praca Auto Serwis
REKLAMA

AKTUALIZACJA: Esanok.pl oraz Interq w finale SLU! O brąz powalczy Drozd Wodnik i TG Sokół (FILM)

AKTUALIZACJA: Esanok.pl oraz Interq w finale SLU! O brąz powalczy Drozd Wodnik i TG Sokół (FILM)

SANOK / PODKARPACIE. Ostatecznie bez niespodzianek. W półfinałach Sanockiej Ligi Unihokeja zwycięstwa odnieśli faworyci, czyli Esanok.pl oraz Interq i to właśnie te drużyny, podobnie jak przed rokiem zagrają o złoto. Na najniższym stopniu podium stanie lepszy z pary Drozd Wodnik, TG Sokół.

Wyniki II rundy play-off Sanockiej Ligi Unihokeja Esanok.pl

Mecz o miejsca 5-8

AUTOMANIA – FOREST SC TEAM  13-10 (9:4 ; 4:6)

00:54 1:0 Dominik Januszczak – Konrad Filipek
03:21 2:0 Dawid Pasierbowicz – Konrad Filipek
05:42 3:0 Konrad Filipek
06:03 4:0 Konrad Filipek – Rafał Słomiana
06:49 4:1 Przemysław Kot – Damian Krystyński
07:15 4:2 Piotr Stec
07:48 4:3 Damian Krystyński – Piotr Zadylak
08:52 5:3 Dawid Pasierbowicz
09:14 6:3 Konrad Filipek
09:55 7:3 Konrad Filipek
10:14 8:3 Dominik Januszczak – Konrad Filipek
11:12 9:3 Dominik Januszczak
11:33 9:4 Piotr Naparło – Przemysław Kot
16:15 9:5 Piotr Stec – Piotr Zadylak
19:34 10:5 Konrad Filipek – Dawid Pasierbowicz
21:31 11:5 Konrad Filipek – Dominik Januszczak
21:51 12:5 Dominik Januszczak – Dawid Pasierbowicz
21:26 12:6 Przemysław Kot – Piotr Naparło
23:05 12:7 Piotr Naparło – Przemysław Kot
25:12 12:8 Piotr Naparło
25:43 13:8 Dominik Januszczak – Tomasz Słomiana
27:42 13:9 Piotr Stec – Piotr Zadylak
27:53 13:10 Przemysław Kot

KARY: 2-2 min

Pierwszy mecz: 13:8. Razem: 26:18. Awans: Automania.


Mecz o miejsca 5-8

AZS PWSZ SANOK – EL-BUD  7-1 (3:0 ; 4:1)

02:01 1:0 Maciej Brukwicki – Karol Hydzik
10:01 2:0 Karol Hydzik
13:31 3:0 Maciej Brukwicki – Łukasz Żądło
18:07 4:0 Karol Hydzik
18:56 5:0 Maciej Brukwicki – Piotr Koryto
20:51 6:0 Hubert Niemiec – Karol Hydzik
23:41 6:1 Damian Hydzik
27:08 7:1 Karol Hydzik – Piotr Koryto

kary: 4-4 min

Pierwszy mecz: 5:7. Razem: 12:8. Awans: AZS PWSZ Sanok.


Półfinał

INTERQ – TG SOKÓŁ  6-5 (2:2 ; 4:3)

05:12 1:0 Michał Ambicki – Radosław Bomba
07:06 2:0 Radosław Bomba – Radosław Sawicki
07:41 2:1 Jakub Kluska – Damian Łukowski
12:42 2:2 Michał Nazarkiewicz – Jakub Sujkowski
15:32 3:2 Michał Ambicki – Radosław Sawicki
19:54 3:3 Kamil Olearczyk
20:31 4:3 Radosław Sawicki – Michał Janik
22:41 5:3 Radosław Bomba – Michał Ambicki
23:12 5:4 Kamil Olearczyk – Damian Łukowski
24:52 6:4 Radosław Sawicki – Radosław Bomba
27:17 6:5 Przemysław Dębiński

kary: 0-2 min

Pierwszy mecz: 4:3. Razem: 10:8. Awans: Interq.


Półfinał

DROZD WODNIK – ESANOK.PL  1-3 (0:3 ; 1:0)

03:55 1:0 Jakub Mołoń – Marcin Szczudlik
10:27 2:0 Jakub Mołoń – Gracjan Popek
12:42 3:0 Damian Popek
21:13 3:1 Łukasz Łosiak – Tomasz Sokołowski

kary: 2-4 min

Pierwszy mecz: 3:4. Razem: 4:7. Awans: Esanok.pl.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

UNIHOKEJ SANOK: Zacięte półfinały! Zapowiadają się emocjonujące rewanże (ZDJĘCIA)

21-04-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:



Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)