REKLAMA
REKLAMA

AKTUALIZACJA: Esanok.pl oraz Interq w finale SLU! O brąz powalczy Drozd Wodnik i TG Sokół (FILM)

AKTUALIZACJA: Esanok.pl oraz Interq w finale SLU! O brąz powalczy Drozd Wodnik i TG Sokół (FILM)

SANOK / PODKARPACIE. Ostatecznie bez niespodzianek. W półfinałach Sanockiej Ligi Unihokeja zwycięstwa odnieśli faworyci, czyli Esanok.pl oraz Interq i to właśnie te drużyny, podobnie jak przed rokiem zagrają o złoto. Na najniższym stopniu podium stanie lepszy z pary Drozd Wodnik, TG Sokół.

Wyniki II rundy play-off Sanockiej Ligi Unihokeja Esanok.pl

Mecz o miejsca 5-8

AUTOMANIA – FOREST SC TEAM  13-10 (9:4 ; 4:6)

00:54 1:0 Dominik Januszczak – Konrad Filipek
03:21 2:0 Dawid Pasierbowicz – Konrad Filipek
05:42 3:0 Konrad Filipek
06:03 4:0 Konrad Filipek – Rafał Słomiana
06:49 4:1 Przemysław Kot – Damian Krystyński
07:15 4:2 Piotr Stec
07:48 4:3 Damian Krystyński – Piotr Zadylak
08:52 5:3 Dawid Pasierbowicz
09:14 6:3 Konrad Filipek
09:55 7:3 Konrad Filipek
10:14 8:3 Dominik Januszczak – Konrad Filipek
11:12 9:3 Dominik Januszczak
11:33 9:4 Piotr Naparło – Przemysław Kot
16:15 9:5 Piotr Stec – Piotr Zadylak
19:34 10:5 Konrad Filipek – Dawid Pasierbowicz
21:31 11:5 Konrad Filipek – Dominik Januszczak
21:51 12:5 Dominik Januszczak – Dawid Pasierbowicz
21:26 12:6 Przemysław Kot – Piotr Naparło
23:05 12:7 Piotr Naparło – Przemysław Kot
25:12 12:8 Piotr Naparło
25:43 13:8 Dominik Januszczak – Tomasz Słomiana
27:42 13:9 Piotr Stec – Piotr Zadylak
27:53 13:10 Przemysław Kot

KARY: 2-2 min

Pierwszy mecz: 13:8. Razem: 26:18. Awans: Automania.


Mecz o miejsca 5-8

AZS PWSZ SANOK – EL-BUD  7-1 (3:0 ; 4:1)

02:01 1:0 Maciej Brukwicki – Karol Hydzik
10:01 2:0 Karol Hydzik
13:31 3:0 Maciej Brukwicki – Łukasz Żądło
18:07 4:0 Karol Hydzik
18:56 5:0 Maciej Brukwicki – Piotr Koryto
20:51 6:0 Hubert Niemiec – Karol Hydzik
23:41 6:1 Damian Hydzik
27:08 7:1 Karol Hydzik – Piotr Koryto

kary: 4-4 min

Pierwszy mecz: 5:7. Razem: 12:8. Awans: AZS PWSZ Sanok.


Półfinał

INTERQ – TG SOKÓŁ  6-5 (2:2 ; 4:3)

05:12 1:0 Michał Ambicki – Radosław Bomba
07:06 2:0 Radosław Bomba – Radosław Sawicki
07:41 2:1 Jakub Kluska – Damian Łukowski
12:42 2:2 Michał Nazarkiewicz – Jakub Sujkowski
15:32 3:2 Michał Ambicki – Radosław Sawicki
19:54 3:3 Kamil Olearczyk
20:31 4:3 Radosław Sawicki – Michał Janik
22:41 5:3 Radosław Bomba – Michał Ambicki
23:12 5:4 Kamil Olearczyk – Damian Łukowski
24:52 6:4 Radosław Sawicki – Radosław Bomba
27:17 6:5 Przemysław Dębiński

kary: 0-2 min

Pierwszy mecz: 4:3. Razem: 10:8. Awans: Interq.


Półfinał

DROZD WODNIK – ESANOK.PL  1-3 (0:3 ; 1:0)

03:55 1:0 Jakub Mołoń – Marcin Szczudlik
10:27 2:0 Jakub Mołoń – Gracjan Popek
12:42 3:0 Damian Popek
21:13 3:1 Łukasz Łosiak – Tomasz Sokołowski

kary: 2-4 min

Pierwszy mecz: 3:4. Razem: 4:7. Awans: Esanok.pl.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

UNIHOKEJ SANOK: Zacięte półfinały! Zapowiadają się emocjonujące rewanże (ZDJĘCIA)

21-04-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:



Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)