REKLAMA
REKLAMA

HOKEJ: Gwiazdy na lodzie po raz drugi! Fundacja Czas Nadziei zaprasza na wielki rewanż! (ZDJĘCIA, FILM)

SANOK / PODKARPACIE. Już 21 marca br. w sanockiej Arenie odbędzie się niecodzienny mecz hokejowy. To kolejna edycja charytatywnej imprezy sportowej o nazwie „Gwiazdy na lodzie. Wielki rewanż”. Mecz gwiazd, który odbył się w zeszłym roku okazał się wielkim sukcesem.

W imprezie wzięło udział koło cztery tysiące osób, ze względu na ograniczenie liczby miejsc na sanockiej Arenie.

Główną atrakcją będzie mecz hokejowy rozegrany między Hokejową Reprezentacją Artystów Polskich, a ViP-ami sanockimi.

W drużynie artystów wystąpią znani aktorzy, muzycy, dziennikarze i kabareciarze oraz gość specjalny gen. Roman Polko.

Wśród Artystów znajdą się także m. in Ewa Błachnio, Tomasz Olbratowski, Darek Maciborek, Tomasz Rajski, Mateusz Dewera, Tomek Lebuda, Andrzej Gromala, Jacek Łapot, Agnieszka Dyk, Adam Grzanka, Marek Kapłon, Andrzej Tomanek, Robert Moskwa, Bogdan Kalus, Rafał Mroczek, Rafał Bryndal, Wiesław Tupaczewski, Mariusz Gabrek, Jacek Chadziński, Wojciech Zawioła i Jacek Alexander Łaszczok. Trenerem drużyny Artystów jest Wiesław Jobczyk – legenda polskiego hokeja.

Wśród ViP-ów wystąpią znani sanoczanie, politycy, samorządowcy, przedsiębiorcy, Przewodniczący Sejmiku Wojewódzkiego Bogdan Romaniuk oraz zawodnicy amatorskiej drużyny hokejowej „Niedźwiedzie”.

Mecz rozpocznie się o godz. 15.00.  Jednak atrakcje na Arenie rozpoczną się już od godz. 13.00. W Sali na piętrze będzie trwał pokaz robotyki z klocków Lego prowadzony przez firmę StachWorld. Podczas niesamowitych zajęć każdy będzie mógł spróbować swoich sił w budowaniu poruszających się robotów z kloców. Ok. godz. 14.00 na lód wyjadą „Niedźwiadki”. Dzieci zaprezentują swoje umiejętności i zapewne pokażą na czym polega ich pasja – hokej.

W głównym holu Areny przewidziano atrakcje dla najmłodszych milusińskich. Dla których mecz hokeja nie będzie ciekawy studenci PWSZ w Sanoku zorganizują „Strefę dla Dzieci”.

W przerwach meczu przewidziano super atrakcje. Na lodzie wystąpi grupa AlterTrio znana z telewizyjnego programu „Mam Talent”. Widzowie będą świadkami wspaniałych pokazów akrobatycznych. Oczywiście także w przerwach będą odbywały się konkursy dla kibiców.

Niewątpliwie nie lada gratką będzie spotkanie z Artystami, którzy po zakończeniu meczu będą „do dyspozycji” uczestników imprezy. Wyjątkowy czas na autografy i zdjęcia nastąpi ok. godz. 17.00.

Podobnie jak w zeszłym roku sam mecz też nie będzie zwykłym widowiskiem sportowym. Gagi, efektowne wywrotki czy bójki… w tym, bez wątpienia są najlepsi aktorzy i kabareciarze. Ciekawostką będzie także autobus, którym artyści przyjadą na sanocką Arenę. Będzie to odrestaurowany Autosan San H01 z 1959 roku.

Partnerem całego wydarzenia jest Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego. Impreza nie byłaby możliwa także bez wsparcia wielu przedsiębiorców i ludzi dobrej woli – sponsorów sanockiej Fundacji Czas Nadziei. Tylko w dniu imprezy będzie zaangażowanych ponad 30 wolontariuszy z I LO w Sanoku.

To wszystko by pomóc dzieciom – podopiecznym Fundacji Czas Nadziei.
Fundacja opiekuje się rodzinami, które znajdują się w trudnej sytuacji ze względu na ciężką i przewlekłą chorobę dziecka. Wśród podopiecznych znajdują się dzieci m.in. z chorobami nowotworowymi, wadami serca czy porażeniem mózgowym. Podopieczni zamieszkują tereny powiatów sanockiego leskiego, brzozowskiego.

Wstępem na widowisko będą cegiełki Fundacji w dwóch nominałach 10zł i 5zł.

Każda cegiełka upoważnia do wejścia na Arenę jednej osoby. Tańsza – ulgowa – przeznaczona jest dla dzieci i mam. Cena za wejście na tak atrakcyjną imprezę jest naprawdę wyjątkowo niska. Ponieważ jednak całkowity dochód jest przeznaczony dla potrzebujących w czasie imprezy będzie można wspierać podopiecznych Fundacji wrzucając dobrowolne datki do puszek.

Organizatorami całej imprezy są Fundacja Czas Nadziei, Klub Hokejowy Ciarko PBS Bank Sanok oraz Amatorska Drużyna Hokejowa „Niedźwiedzie – Sanok”. Niewątpliwie będzie to święto nie tylko hokeja, ale także prawdziwy raj dla dzieci i całych rodzin. Biorąc pod uwagę, że całe wydarzenie z pewnością mocno przyczyni się do pomocy chorym dzieciom – podopiecznym sanockiej fundacji – warto tam być! Zapraszamy!

Cegiełki do nabycia w Sanoku:
– Miejska Biblioteka Publiczna oddział dla dzieci IIp. – ul. Lenartowicza,
– Klub Hokejowy Ciarko PBS Bank Sanok – ul. Królowej Bony 14 (Arena),
– Kasa Areny w dniu meczu od godz. 12.00

hokej1dodruku

Tak bawiono się podczas zeszłorocznej edycji imprezy:

GWIAZDY NA LODZIE w sanockiej Arenie (ZDJĘCIA)

GWIAZDY NA LODZIE: Takiego meczu jeszcze nie było! Tłumy w sanockiej Arenie (FILM, ZDJĘCIA)

Artyści i VIP-y dla Fundacji „Czas nadziei” (FILM)

20-03-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)