REKLAMA
REKLAMA

HOKEJ: Transmisje na żywo w sezonie 2015/2016. Dziś bezpłatna relacja z meczu z Jastrzębiem

SANOK / PODKARPACIE. Począwszy od piątkowego spotkania Ciarko PBS Bank STS Sanok – JKH GKS Jastrzębie, zespół redakcyjny portalu Esanok.pl będzie miał przyjemność relacjonować dla Państwa mecze Polskiej Hokej Ligi. To kolejna z rzędu edycja rozgrywek, w której obejmujemy kompleksowy patronat medialny nad klubem z Sanoka.

OGLĄDAJ TRANSMISJĘ – KLIKNIJ

Hokejowe emocje towarzyszą sanoczanom od wielu lat, a sama dyscyplina definiuje charakter miasta, promując go na arenie ogólnopolskiej i nie tylko. Dla wielu wiernych kibiców STSu, klub jest dumą, a każdy kolejny mecz, prawdziwym, sportowym świętem. Niektórzy z nich, z różnych powodów nie mogą przyjechać do Sanoka i zasiąść na trybunach Areny. Dla nich wszystkich, już od kilku lat przeprowadzamy bezpośrednie relacje z wszystkich spotkań rozgrywanych przez STS przed własną publicznością. Dzięki zaangażowaniu włodarzy klubu, nie inaczej będzie w rozpoczętym niedawno sezonie. Zmianie ulegnie jednak system udostępniania transmisji.

Decyzją klubu Ciarko PBS Bank STS Sanok transmisje na żywo ze spotkań sanockiej drużyny w sezonie 2015/2016 będą przeprowadzane w systemie PPV (pay-per-view).

Płatności będzie można dokonać w systemie PayPal.

Pierwsza, bezpłatna transmisja, którą przeprowadzimy dzisiaj będzie transmisją testową. W jej trakcie, sprawdzimy rozwiązania mające na celu podniesienie jakości kolejnych relacji. Transmisja będzie dostępna w jakości HD, wyjątkowo bez komentarza.

Transmisja już dziś (piątek 18 września). Ciarko PBS Bank STS Sanok podejmie na własnym terenie JKH GKS Jastrzębie. Początek relacji o godzinie 17:50. Zapraszamy do oglądania tego spotkania za pośrednictwem naszego portalu.

OGLĄDAJ TRANSMISJĘ – KLIKNIJ

hokej-nowy

OGLĄDAJ TRANSMISJĘ – KLIKNIJ

18-09-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)